Elektrikli süpürge tavsiyesi

gamzeyagmur soruyor: 10

Herkese merhaba,
aranızda kullandığı süpürgeden çok memnun olup benimle paylaşmak isteyen olursa çok sevinirim. Kızım için toz konusunda titiz olmak zorundayım. Evde rahat kullanabileceğim özellikle toz emiş konusunda iyi performanslı ve çok hantal olmayan bir süpürge almak istiyorum. Toz torbasız ve tozları su içinden geçiren makineler sanırım temizlik için daha başarılıymış duyduğuma göre. Çok pahalı olmayan ve dediğim gibi iyi emiş gücüne sahip ve çok memnun kalarak kullandığınız bir süpürgeniz varsa benimle de paylaşabilir misiniz? Tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


dibetu

merhaba ben THOMAS  TWINtt   AQUAFILTER   kullanıyorum 6yıl olacak neredeyse  çok memnunum ilk günki gibi verimli çalışıyor hiç arızası olmadı (maşallah)  diyeyim.büyük oglum alerjik astım  hastasıydı  bizde çok araştırdık hatta ihlas;ın süpürgesini almayı çok istiyordum çok pahalı geldigi için alamamıştım. ihlas kullanan bir arkadaşım  şu an memnun olmadıgını söylüyor.bu ürünün fiyatı biraz pahalı ama çok donanımlı bir süpürge  halı yıkama özelligi de var .www.sanikom.com dan daha detaylı bilgi alabilirsin .oglum 3yıl olacak neredeyse astım ilaçlarını artık tıkanmadıgı için  kullanmıyoruz  çok etkili oldu  bizim için  %100 tavsiye ederim  arkadaşım   


uzaylianne

Philips marathon kullanıyorum.Hepa filtreli ve emiş gücü çok iyi kısacası çok memnunum

Ancak yenilemek durumunda kalsaydım dyson veya mielle ile yenilerdim.


ozguranne

Philips marathon kullanıyorum ben de. Emiş gücü çok iyi, üstelik oldukça sessiz. Temizlemesi kolay. Aldığım en iyi ürünlerden biri.


nesejoy

dyson, rainbow vs. bircok iyi urunu kullandim. suya toplayan makineler geri toz salmiyor. kesinlikle suya toplama mekanizmalilar uzerine dusun derim.


kader_eymen

kesinlikle philips maraton diyorum...aldığım gün kendi evdeki süpürgemle süpürmüş olduğum odayı tekrar süpürdüm ve eşim ve ben hayretler içinde kaldık çıkan toza...72 dsbl ses çıkışı var ve piyasadaki en sessiz çalışan makina,dışarıya toz kesinlikle vermiyor...Aysegul_Yagmur_Irmak

Philips'in ufacık süpürgelerinden (nar çiçeği rengi) aldım 1 yıl önce falan, ben aldığımda tek tipti, benimki tozu hazneye çeken tip. Daha sonra torbaya çeken tipi de gelmiş. Ufacık birşey, ben ona fino diyorum, evi süpürmek artık çok pratik, hiç üşenmiyorum.

Evlenirken de arkadaşım Arçelik'in suya çeken yeşil süpürgesinden almıştı, ondan da çok memnundum ama pratik değil, her seferinde su doldur, haznesini temizle, yıka falan. Bir de filtreleri eskidi, emiş gücü azaldı, değiştirmek gerek.

Annem de birçok marka elektrikli süpürge denemiş biri olarak philips en güzeli der. Maraton da çok hoşuma gidiyordu ama fiyat olarak aldığım model çok cazip geldi. Ben 200 liraya almıştım.


Marlasinger

Bende evlenirken libelle sulu sistem almıştım çok güzel süpürüyor ama çok ağır ve suyu her seferinde dök temizle zor olduğu için Ayşegül'ün bahsettiği philipsin ufak süpergesinden aldım benimki torbalı çok pratik kendim süpüreceksem onu kullanıyorum.Haftada bir kadın geliyor o libelleyle süpürüyor.
Annemde philipsin marathonu var emiş gücü çok iyi ve kullanımı pratik tavsiye edebilirim.


bora

bende de thomas var çok memnunumUlku

dyson'in kendine patentli bir teknolojisi var, tozu geri birakmiyor. ben 1 yildir kullaniyorum. onceki makinemle supurdukten hemen sonra dysonla supurdugumde aslinda hic supurmemis oldugumu goruyorum. toz torbasizdir kendisi. filtresini de degistirmiyorsun, oyle bir ozelligi var. ama pahalidir onu da soyleyeyim.
dyson harici miele iyidir ama o da pahalidir.
iyi olup da pahali olmayansa: electrolux.


yuksel_

merhaba, ben de kesinlikle Dyson öneriyorum. pamukelmanın dediği gibi kendine patentli bir teknolojisi var, sitesinden görebilirsin. http://www.dyson.com.tr/
Toz torbasız, o açıdan çok kullanışlı. Ve evi süpürdüğünde o haznesine dolan incecik toza ve ne çok şey çıktığına inanmak çok zor..Yalnız biraz pahalı. 1000-1300 tl civarında modeller. Ama inan, eğer bebişin toz konusunda problem yaşıyorsa çok değdiğini göreceksin.
sevgiler...


Cevaplamak için Üye ol