Kozyatağı Yeşilköşk anaokulu

fab soruyor: 6

Merhaba,

Kozyatağı Yeşilköşk anaokulu için tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


imgeiremselin

Geçenlerde arkadaşımın çocuğu için bakmaya gittik. Ama ben ortamı pek beğenmedim. Karanlık ve sıkıcı geldi. Sahipleri iyi gibi ama eğitimi konusunda bilgim yok.


NORTH_TAN

Bende oğlumu başlatmayı düşünüyorum. Ortamı huzurlu buldum. Büyük ağaçlık bir bahçesi olması benim için çok olumlu bir özelliği. Yemeği kendilerinin yapması, yüksek tavanlar, temizliği ziyaretimde beğendiğim özelliklerindendi. bir ziyaret daha yapıp kesinleştirmeyi düşünüyorum.


batuska

Benim oğlum 9 aydır Yeşilköşkte , bahçe yemyeşil ağaçlıklı ,sınıflar geniş ve yüksek tavanlı havadar , öğretmenimizden , yöneticilerden ve genel olarak  okuldan çok memnunuz. Oğlumuz mutlu ve okula hergün keyifle gidiyor. Bu büyük şehirde bundan iyisi ancak şehir dışında bulunabilir..Bizde keyifli ve mutluyuz..


mes

Merhaba

Yeşil Köşk'le ilgili görüşlerinizi rica edebilir miyim?


batuska

Oglumuz Yesilkoskte artik son senesinde ,


Bu sene hazirlik sinifindayiz, gecen sene hazirlik sinifindaki cocuklari ve okuma yazma ogrenmelerini gorunce hic tereddutsuz  bizde Yesilkoskte hazirlik sinifini tercih ettik.

Hem ogretmenimizi, hem okulun sistemini hemde fiziksel sartlarini cok seviyoruz ama hangi ilkokula baslayabiliriz diye cok zorlaniyoruz cunku buradaki keyfi biraz zor buluruz..


tulya

Her anne gibi benim oğlumda benim için çok önemli ve hassas bir konu. Bu nedenle çok uzun süren arayışlardan sonra bundan üç yıl önce İlk Gelişim Anaokuluna başladık. Bu yıl mezun oluyoruz. Bu süreç zarfında okul değiştirmeyi hiç düşünmedik çünkü üç yıl içinde oğlumun ne kadar çok şey öğrendiğini ve olumlu özellikler kazandığını hem biz hem çevremiz gördü. Gerek eğitim kadrosu gerek idaresi  çocuğum okulda olduğu sürece bizimle ilgilendiler. Evet okul her gün iletişim sağlamıyor fakat olağan dışı bir durum olduğunda, hastalandığında, çok güzel bir davranış gösterdiğinde mutlaka geri bildirim veriyorlar. Hatta sadece onlar değil bizden de evdeki olumlu/olumsuz davranışlarıyla ilgili geri bildirim isteyerek okulda bunlarla ilgili çalışma yapıyorlar. Özellikle rehberlik kadrosu çok iyi çalışıyor. İlk gelişim bizi hem sosyal hem de akademik anlamda doyurdu. Çalışan anne babalar olarak gözümüz hiç arkada kalmadı çünkü işlerini severek yaptıklarını hissettiriyorlar. Şimdi oğlum mezun olacak, hala gideceği okulla bile görüşmeler yapıyorlar. Kısacası biz çok memnunduk, umarım sizler de aradığınızı bulursunuz :)
Cevaplamak için Üye ol