Joyfull House İzmir

ZozaN soruyor: 9

Sevgili Anneler,
Joyfull House (Neşe Erberk) Yetenek Geliştirme Merkezi 
hakkında bilgisi olan veya herhangı bır sehırdekı subesınde bıle olsa bu anaokulu ıle bır deneyım yasamıs olan varmı aramızda?
bu hafta karar vermem gerekıyorda bır kac kres arasında.
sevgıler, selamlar...

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


efem_umutum

merhaba,benim arkadaşımın oğlu kocaeli joyfull house kocaeli'de.9 aylıkken başlatmıştı o ve o yaştaki tek çocuk onun oğlu olmasına rağmen bir öğretmeni vardı,okul müdürüde çok iyi ilgileniyordu.2005 doğumlu hala orda çok memnunlar.birebir tecrübem yok arkadaşın aktardıklarını yazıyorum size.kolay gelsin.


ZozaN

Efem-umutum 'un annesi,
çok teşekkürler...
bende bornova şubesini gezdim,  çok beğendim. O kadar içime sindiki anlatamam.
Duru ekım de baslayacak, bakalım gelısmelerı yazarım :)
blog sayfamdada okul hakkında bır kac satır bır seyler yazdım.
sevgıler...


kselma

Merhaba ZozaN, blog un ismi neydi ?


ZozaN

http://hayatmnmucizesi-duru.blogspot.com/">
    Sevgili Selma, 
   
         Blogumun adresini aşagıya yazdım, sevgiyle kal...


            http://hayatmnmucizesi-duru.blogspot.com/GulcanDeniz

Joyfull'u internet sitelerinden biliyorum.
Ben oğlumu Karşıyaka'daki Küçük Kulüp'e gönderiyorum. Evimize (Bostanlı'da) biraz uzak, bakıcısı taksi dolmuş ya da otobüsle götürüp getiriyor, ama çok memnunum.
Tavsiye ederim...


zeynepanne

sevgili zozan, bu okulun yöneticisi süleyman bey ve öğretmenlerinden özlem hanımı çok iyi tanırım. özlem, kızım nefinin soyer'de 2 yıl öğretmeni idi. çok ama çok severim kendisini. harika bir öğretmendir. nefindeki tüm sivri tarafları o kadar güzel törpüledi, o kadar mutlu bir anaokulu dönemi geçirtti ki bize anlatamam. hala arar, konuşuruz. bayramda bile aradı kızımın sesini duymak istiyorum diye, aradan o kadar zaman geçmesine rağmen. çok iyi bir insandır. çocukları iyi analiz eden ve çocuğa göre davranış, disiplin stili uygulayan, çok şeker bir insandır. öğrencisi olup da ondan memnun olmayan çocuk-veli yoktu bizim dönemimizde. zamanında başarı kolejinde çalışmış, başarı kapanınca soyere geçmiş, oradan da şimdi joyfulla geçmiş.

süleyman bey ise, soyerde yönetici idi biz oradayken. eşine az rastlanır idealist öğretmenlerdendir. dürüst ve tertemiz bir insandır. biraz sohbet ederseniz anlarsınız zaten.
joyfula gitmedim ama birkaç arkadaşımı gönderdim, özlem ile süleyman beyin orada olduğu haberini alınca. bu işlerde yönetimin de çok önemi var, sahibi için de iyi şeyler duydum.
ben de bir ziyaretlerine gitmeyi düşünüyorum.
eğer gidersen, zeynep acaroğlu (nefinin annesi) olarak selamımı ilet.
umarım çok mutlu bir okul yaşantınız olur. inşallah öğretmeni özlem olur...


ElfAna

Joyfull house' larda franchise sistemi var. Baska subeler den alacagin duyumlarin saglikli karar vermeye yarayacagini dusunmuyorum.Ama zeynepanne' nin hem yonetim hem de ogretmenlerden birisi hakkindaki yorumu benim bile ilgimi cekti.
Daha onceden kurdugum bir grubumuz var. İzmir okul oncesi kurumlarini tartisiyoruz. Belki tecrubesi olan vardir. Bol sans.
http://www.nurturia.com.tr/groups/6f205400-69b8-43bc-8fb8-9d5f014f459a/1/izmir-okul-oncesi-kurumlari


kselma

Bornova Joyfull House un haftasonu(25-26 Eylul) Forum da tanitimi varmis saat15-21 arasi. Biz gidip oyun gruplari hakkinda bilgi almak istiyoruz


EarlyEnglish

Sayın kselma hanım. Joyfull House Bornova etkinlikleri, bu haftasonu (1-2 Ekim) Forum Bornova'da yapılacaktır.

http://www.joyfullhousebornova.com - Joyfull House Bornova


Cevaplamak için Üye ol