Göğüs ucu yaraları

usak soruyor: 6

SLM

15 günlük anneyim,hala göğüs ucundaki yaram geçmedi,3 adet krem denedim.iltihaplı ve kanamaya başladı.emzirmekten korkar oldum,sütümde azaldı.bana yardımcı olurmusunuz.teşekkürler.

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


melihece

kesinlikle lansinoh öneririm hem tekrar yıkamanıza da gerek yok güvenle emzirebiliyorsunuz bir de arada karbonatlı ılık suyla silin benim de yara oldu ve bu sekilde gectihalesmayse

lansinoh krem açılmış yara için kesin bir çözüm olmayabiliyor çoğu zaman yara açılmadan önce düzenli kullanıldığı zaman faydası oluyor, bence doktora gidip antibiyotikli bir krem kullanıp yara kapandıktan sonra lansinohla devam etmeni tavsiye ederim..bende çok çektim göğüs yaralarından iyi bilirim acısını.çok geçmiş olsun..


veysel

bana sadece halis zeytinyağı fayda etmişti bir deneyin 


ece_g

Ben bu konuyu çok araştırdım maaalesef bunun bir çözümü yok sadece sabretmelisin kiminin 40 günde geçiyor ama benimki 2 aydan fazla geçmedi,kullanmadığım krem kalmadı burada yazan arkadaşların dediği kremlerin hiçbiri bana yaramadı..Hatta doğumdan 1,5 ay önce yumuşatıcı kremlere başlamış olduğum halde fayda görmedim.

En son terramycin sürdüm ve gece hiç emzirmedim o iyi geldi.

Bir de bunun yanlış emzirmeyle alakası yok bunun için de kendini üzme ben youtube tan videolar izledim bir sürü makaleler okudum doğru emzirdiğime eminim ama 3 aya yakındı hala kanıyordu ucu.

Bu arada mastit olmaman için sağmaya çalışmalısın bu konuyu da araştır.

Geçmiş olsun ve emin ol geçecek.


usak

İNŞALLAH GEÇER,YAZDIĞINIZ KREMLERİN HEPSİ MEVCUT AMA GEÇMİYOR : ).HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.


gesnur

garmastanı tekrar öneririm:)
Cevaplamak için Üye ol