Organik tarhana nerden alabilirim

ozalp07 soruyor: 2

bu sene kayınvalidenin tarhana yaparım ben deyişine aldanıp, tarhana arayışına girmedim. meğerse birilerinden hazır alıp göndermeyi düşünüyormuş:( tanımadığım insanın tarhanasını yediremem oğluma  size afiyet olsun dedim ve istemedim tarhanayı. kış ortasında tarhanasız kaldık. organik, lezzetli, internetten alabileceğim,  her zaman alıp memnun kaldığınız yerler varmı? yardımcı olursanız sevinirim.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


elfhuss

 


tombuldogalorganik

Kkatkısız doğal, organik ürünler aradığınız forumdan okudum. Üretmiş olduğumuz organik ve katkısız tarhana çeşitleri ile sizin gibi doğal ve katkısız ürünler arayan tüketicileri hedefledik.

Hem organik hem katkısız olan Tombul Organik Tarhanayı deneyebilirsiniz. Hem organik tarhana hemde organik bebek tarhanası ürünlerimizi sitemizden sipariş verebilirsiniz. Tarhanası siparişi vermek için bizi arayın ürününüzü kapıda ödemeli olarak gönderelim. 0 232 – 232 66 88 

Tombul Organik Bebek Tarhanası hem 200 gramlık poşette, hem 400 gramlık kutu ambalajda hem de 500 gramlık otantik kese ambalajda satışına devam etmektedir. Seçkin market raflarında satışa sunulduğu gibi telefon etmeniz halinde kapıda ödemeli siparişiniz gönderilmektedir.

 Tombul Organik Tarhanası Almak İçin Tıklayınız
Cevaplamak için Üye ol