Bebeğimi klimalı odada yatirmak zorunda kaldım

ilknurbade soruyor: 7

Bebegim sicaktan beslenemiyor uyuyamiyor mecburen klima açtım. Uzerine vurmuyor 27 derece ayarladim sizce zarari olur mu? Havayi cok kurutuyorkurutuyor islak yavlu filan astim sandalyeye Adana da hava bugün 45 dereceydi:(

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


kurablyemm

İstanbul bile sıcak vantilatör kkullanıyoruz cçocuklar dayanamıyor mecburen açıyoruz gorumcemde klima aciyorum dedi


kucukadam

Bizde Mersin deyiz klima açmak zorundayız maalesef. . Havanın kurulmasından endişe etmeyin buralarda nem çok yüksek 40_ 50 arasında bugünlerde.. odanın derecesini ölçmek iyi oluyor bnm baş ucumda wewell derece var 27 oda sıcaklığını sağlamaya çalışıyorum.nem oranını da gösteriyor. Yalnız asıl önemli olan klimanin bakımı. Düzenli bakımı yapılıyor filtreleri temizleniyorsa bir sıkıntı olmaz inşallah. Aksi halde klimalar çok çok tehlikeli.


babel

Biz de vantilatörle yatıyoruz yoksa uyuyamıyor zaten sıcaktan :(

27 derece gayet uygun bence.


chroma

Ben de Adana'dayım. İki çocuğum da yazın ortasında doğdu ve klimalı ortamlarda uyudular. Filtreleri temizleyip, odayı düzenli havalandırdığınız müddetçe bir sorun olmaz.


beyzabt

Bebekler 24 derece civarı oda sıcaklığını seviyorlarmış... Klima üstüne üflemediği, filtreleri temiz olduğu ve de camlar açıksa da cereyanda kalmadığı sürece bir sıkıntı olmaz.


sLnKA

Ben istanbuldayim. 2 hafta önce Kuşadası'na tatile gittik ve klimayı hiç kapamadık. 24-26 derece Arasında gece uyurken de acık kaldı. Şimdi evde de gün içinde sürekli acık. Bi yandan evi sürekli havalandiriyorum da. Ama kliması olmuyor cidden. Evimizde yatak Odasında değil klima ve geceleri sürekli uyanıyoruz hem biz hem coçuklar.

Üstelik nasıl alisirlarsa öyle oluyor. Dikkatli olun korkmayın bisey olmaz inşallah.


byzbnl

Bende adanadayım mecburen açıyorum Çok şükür bir sıkıntı olmadı.üşümediği ve terlemediği sürece biley olmaz



Cevaplamak için Üye ol