İzmir Çocuk Doktoru

Caglam soruyor: 10

Arkadaşlar İzmirde gece gündüz aranabilecek iyi bir Çocuk Doktoru önerisi olan var mı acaba, yardımcı olur musunuz??

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


simten

nerede oturuyorunuz semt olarak


ostencan

üçyolda ertan kayserili bornovada hurşit apa var ikiside çok iyi doktorlar ertan kayserili behçet uz da çalışmış emekli olmuş hurşt apa halen çalışmakta hangisi yakınsa onu araştırabilirsin ama asıl kararı çocuğuna davranışına bakıp karar ver sevecen ve tecrübeli kolay tanı koyabilen birisini seç  ikisinede istediğin saat ulaşabiliyosun 


sedademirez

baskın kocabaş..muayenehanesi balçovada,karataş hastanesinde çalışıyor aynı zamanda...ben 3 doktor değiştirdim baskın beyi bulana kadar:)inanılmaz anlayışlı,güleryüzlü..vee en önemlisi cep telefonu 24 saat açık:)


hdy1975

ege ünv. mehmet yalaz süperdir.


ediluj

hülyanın gittiği hekime bizde gittik gerçekten çok iyiydi.Yine aynı klinkte çalışan askerden yeni gelen Dr.Seçkin Atasever var.Oda cok rahatlıkla güvenilebilecek işini seven biri..demir2010

Arkadaşlar,

Karataş hastanesinde görev yapan Baskın Kocabaş.Bende çok memnunum her zaman cebi açık cep telefonu 1.çalmadan hemen açar.Özel muayeneside var.Paracı bir doktorda değil.

Anneside İzmir'de tanınmış çocuk doktoruydu.

 

 


jessie

Bende Baskın beye gidiyordum Karataş hastanesinde dogum yaptıgım için ama...

1.sünnet konusunda ne zaman yaptırmamız gerekir diye sorduğumda "baba kalırsa ben sünnete karşıyım " dedi

2.gecen hata bizim erkekte Konak Oluşmaya başladı, hemen aradım tabi. Sacına hiçbsi sürme, sabah aksam yıka ve banyodan sonra Konak kabuklarını tırnağınızla kaldırın dedi.

3. Normal kiloda olan cocuğum için yetersiz. Besleniyor ek mamaya baslicaksin dedi

Hangi konuyla ilgili soru sorarsan ilk cevabı günde 2 kez banyo yaptır, kapını pencereni kapama der

Ben artik fikir değiştirdim,artık baskın beye goturmucem.


sedademirez

ben baskın beyin avukatı değilim ama;

1.sünnet konusunda yanlış anlamışsınız sanırım espri yapmaya çalışmış kendisi.zira tesadüfen karşılaştığımız bir yemekte konusurken konu sünnetten açılmış erken aylarda sünnete karşı olduğunu, bebeklerin ilk aylarda acı duymamasının yanlış bir bilgi olduğundan bahsetmişti

2.konak konusunda çok çok haklı.benim de bebeğimde konak oluşmuştu.aynı yöntemi bize de söyledi.bir hafta içinde iyileşti.yöntemi yanlış anlamışsınız kazımak derken tırnağınızla hafif hafif masaj yapacaksınız o kadar.size nesi garip geldi anlamadım

3.yorum yok.ben bebeğim pek zayıf ek mama mı versem acaba dediğimde kesinlikle HAYIR demişti bana.baskın bey diyorsa bir bildiği vardır bence.

bu arada temiz hava bebek için gerçekten çok çok önemli.dikkate alın bence..jessie

Sedasemirez yok yok avukatlık olarak algılamıyorum ama bahsettigim noktalarda yanlış anlama sözkonusu degildi. Sünnet konusunda espri yapmadığını biz onun cevabına gulupte kendisi gülmeden "yok yok gayet ciddiyim, sünnet derisinin faydaları konusunda hergecen gün yeni araştırmalar yapılıyor,yayın geliyor" deyince kaldık öylece.

Konak konusunda özellikle sordum, tırnağınızla kaldırıp kabukları alacaksınız dedi. Ben internette iste zeytinyağı vs kürler olduğunu söyleyince yok yok hiç gerek yok sampuan yeterli dedi. Bana masaj yapın deseydi sorun olmazdı tabiki.

Ve son olarak da kilo konusunda 3kg doğup, 2 aylık 5 kilo olan sağlıklı bir bebek için pre aptamil başlamamı istedi.cocuk gayet iyi emıyor hiç bir sorun yok. Boy, kilo orantılı ve sınırlar dahilinde. Bunun üzerine mamaya başlatmak istemesi garip değil komikti. Görünüşe göre hazır mama konusundaki düşünceleri değişmiş Baskın beyin.


demir2010

Merhabalar,

Benimde şuan 18-aylık oğlum var.Oğlum 3 aylıktı çalışmaya başladım.Baskın bey'e rutin kontrol için gittiğimde çalıştığım için emzirmekte çok zorlanıyorum dedim.

Beni tersledi ve kesinlikte çalışsanda yasal iznini kullan ve bebeğini emzir dedi.O anı hiç unutmuyorum.Hazır mamaya çok karşı bir doktor olduğunu her zaman belli ediyor.Size hazır mama önerdiğse mutlaka bir bildiği vardır.Cevaplamak için Üye ol