İstanbul'da içinde kreş olan siteler

elifmis soruyor: 7

Merhabalar;Yenibosna'da çalışıyorum, eşim ise Şişli'de çalışıyor.Evimiz Üsküdar'da.Sabah 6:30 civarı evden çıkıyorum akşam 18:30 gibi dönüyorum.Evimizin etrafında yakın kreş yok maalesef,en yakın kreşler Koşuyolu'nda.işten çıktım çocuğu aldım saat 19:00.Bu yasta bir çocuk için 12 saat kreş çok yorucu tabi benim için de. işten çık, koştur koştur kreşe yetiş...Anadolu yakasında Kozyatağı,Acıbadem,Göztepe belki Çengelköy veya Şişli civarında içinde kreş olan site var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


guta

Çengelköy Doktorlar sitesi var benim bildiğim. Yakınında kreş olsun derseniz çok fazla site söylenebilir. İçinde olmasını isteme nedeniniz saatlerin farklı olabileceği mi? Yoksa birisi mi alacak kreşten? 


elifmis

Aslında site içinde istememin tek sebebi oğlumun yollarda yıpranmaması zaten çok uzun saatler kreşte kalacak.Kreşten ben alacağım yani 18:30 kadar madem kreşte kalacak eve yakın olalım istiyorum açıkçası.


guta

Koşuyolu Özlem Sitesi- yürüme mesafesinde çok yakın bir sürü kreş var

Acıbadem Alsancak Sitesi- sitenin girişinde ve çıkışında kreş var, biri devletin biri özel
Çengelköy doktorlar sitesi-site içinde var
Libadiye Esin Sitesi, Tahralı Sitesi - çevrede yürüme mesafesinde iki kreş var, dış görünüşleri pek iç açıcı değil ama sitede hemen hemen tüm çocuklar orada ve çok memnun anneler :)

Kozyatağında çoktur ama fazla bir bilgim yok.


elifmis

Çok teşekkürler guta.bunlara bakayım hemen:)


ortosportos

Koşuyolu validebağ sitesi 5-10 dk yürüme mesafesinde 20den fazla kreş sayabilirim size


london

VADİ İSTANBUL SEYRANTEPE NIN TERS TARAFI GALATASARAY ARENANIN YANINDA.ICINDE DOGA ANAOKULU VAR


AYRICA TEM AVRUPA KONUTLARI ICINDEDE VAR GALIBA
SISLIDE SIRACEVIZLERDE MIGROSUN USTUNDE SEVGI YUMAGI ANAOKULU VAR YANINDAKI APARTIMANLARDAN BIRINI KIRALAYABILIRSINIZ EN AZINDAN BIRINIZ ISE  YAKIN BIR EV BULUN YAZIK BU MINIGE


kedikedi

Avrupa konutları tem de bahçeşehir koleji anaokulu varCevaplamak için Üye ol