bebek arabası

sibelizm soruyor: 10

bebek arabası ne almalıyım kararsızım 3tekerlimi çift yönlümü tek yönlümü???

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


ayberke

Kesinlikle hafif sirti yatan bir araba alin saticilarin gazina gelmeyin kesinlikle baston olsun max 5 kg civar olsun


sevcanvet

bir yerde 3 tekerlilerin aslında koşu için rüyüş için yapıldıklarını ve yürüyüş için hiçde gerekli olmadığını okumuşdum (d&r de karıştırdığım kitapların birinde), amerikalılar malum her sabah koşuyorlar ama bizlerin bunu yaptığını hiç görmedim :)) tekmi çift yönlü derken bebeğin yüzü size dönük olanımı kastediyorsunuz bence kesinlikle çift yönlü..


PembeTavsanim

Sirti tam yatan ve kesinlikle cift yonlu olanlari tercih edin , bizim arabamiz 3 tekerlekli manevrasi cok harika hic zorlamiyor ama bir gercek var ki agir ve buyuk ; ama bu bizi cok etkilemediginden memnunuz biz.


ozdenin_oykusu

ben baston kullanalardanım.tek yönlü ama sıkıntı olamdı benim için hiç.zaten tentedeki pencereden rahatlıkla görebiliyorum.tam yatarlı.benim için en önemli özellikelrden biriydi.çok da memnun kullanıyorum.


bilgeduru

kesinlikle baston chicconun lite way modelinden çok memnun kaldım ben :)monchichi

Ben 3 aydan sonra çift yön özelliğini pek kullanamadım çünkü yüzü bana dönük olunca canı sıkılıyor artık, onun yerine etrafı seyretmek istiyor.


Yine de çift yönlü derseniz, Maclaren Techno XLR seyahat sisteminde ana kucağı baston pusete her iki yönde takılabiliyor. Baston puset tam yatabiliyor ve manevra kabiliyeti çok iyi. Tek dezavantaj, baston pusetin ağırlığı 7,6 kg.


ema

Araba alırken sizin kriterleriniz çok önemli.Ben pierre cardin cony aldım araba hafif tek elle kapanıyor yer kaplamıyor 3 pozisyon sırt ayarı var çift taraflı kullanılabiliyor tentesi uzun güneşten koruyor.İlk başta kraft tiwist travel sistemle arasında kalmış pierre cardini almıştım şimdi kraftı almadığıma çok pişmanım.Nedeni ise bebeğim arabada uyuyorken ana kucağından alıp arabaya koymak bebeğimi uyandırıyor ve gittiğimiz yer bize zehir oluyordu.Travel sistemlerde bu ortadan kalkıyor ana kucağını direk bebek arabasının iskelet kısmına yerleştirebiliyon.İlla twist demiyom ama travel sistem olması, yatma pozisyonu olması,tentesinin geniş olması ve tekerlekleri mümkünse şişme teker olması benim vazgeçilmez kriterlerim.


GOGO05

kesiklike çift yönlü olsun ben travel aldım çift yönlü olmuyor maalesef ama soğuk havalarda çok gerekli çift yönlü olmasıNihanDuru

Hafif ve küçük bir şey olsun.Küçük olması önemli en dar olanlardan bile kolaylıkla geçebiliyor,tek başına kolayca kavranıyor.Biz chicco simplicity almıştık.İçine chicco oto koltuğuda konabiliyor gerektiğinde.8 kg civarına kızım 22 aylık hala değiştirmedim rahatça kullanıyorum.


NihanDuru

Hafif ve küçük bir şey olsun.Küçük olması önemli en dar olanlardan bile kolaylıkla geçebiliyor,tek başına kolayca kavranıyor.Biz chicco simplicity almıştık.İçine chicco oto koltuğuda konabiliyor gerektiğinde.8 kg civarına kızım 22 aylık hala değiştirmedim rahatça kullanıyorum.Cevaplamak için Üye ol