sürekli kucak istiyor

bade02 soruyor: 4

kizim surekli kucakta dolasmak istiyor. yere biraktigimiz anda deliler gibi aglamaya basliyor, mama iskemlesinde yemek yemiyorsa eger 5 dakikadan fazla oyalanmak istemiyor. surekli bir mizmiz aglama durumu sozkonusu. kucaga alindigi anda da zafer kazanmiscasina gulucukler saciyor etrafina. hani disi olsa, bir yeri agrisa kucakta da mutsuzlugu bir nebze devam etmesi lazim, degil mi? ikizler, oglanda oyle bir durum yok, o kendini oyaliyor gayet guzel. kiz ise surekli bir ilgi ve kucak isteme halinde. nasil gecirebilirim bu aliskanligindan?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


SelmaOnurEmre

Küçükse sling kullanabilirsin... Bence geçmiyor. Benim oğlum 2 yaşında hala çok seviyor kucağa alınmayı. Yapısıyla ilgili. Bence mümkün olduğunca bu isteğini geri çevirmemeli. Sıcaklığınıza ihtiyacı var demek ki...


selencem

Ne kadarlik? Biz oglumu 9 ay kucakta taşidik ama yurumeye baslayinca sorun kalmadi :)


ema

Benim bebiş hep kucağımda 11 kilo düşünün..


CokBilmis

Kucak isteyen çocuğu bunan vazgeçirmek mümkün değil gördüğüm kadarıyla.

Benim kız da asla kucaklanmayı sevmez. Ben de bayılıyorum öyle koala modeli kucak bebeklerine :) Arkadaşımın oğlu var sizin kızın modelden. Onlarla birlikteyken bizim kız kendi oynuyor, oğlanı bütün gün ben kucaklıyorum. Böyle kedi gibi çok tatlı.

Sizinkiler ikiz diye sizin için zor oluyordur. Slingle taşımak tek çözüm gibi görünüyor.Cevaplamak için Üye ol