Sünneti ben istiyorum kocam istemiyor

sehergil soruyor: 2

Ben doğduğundan beri yaptırmak istiyorum eşim istemiyor ya. Ailesinin yanında törenle yaptırmak istiyor. Kendi doktorumuz da önerdi. Genelde de ya 2 yaşına kadar ya da 7 yaşından sonra önerdikleri için erken yaptırayım diyorum ama bizimki ikna olmuyor. İnşallah acil olrak yapılması gerekn bir durum yaşamayız. 
Bir de bu klips sistemiyle istanbulda sünnet yaptıran var mı?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


elifnazar

bizdede eşim istedi ben yaptırmadım.doktor bizede yaptırın demişti.zaten artık herkese diyorlar ne çıkarları varsa...ben 7 yaş gibi düşünüyorum.eşim,abim yeğenim çevrem ve tüm tanıdığım yaşıtlarım hepsi ilkokulda olmuşlar.eskiden geç oluyormuşda ne olmuş.çok şükür hepsi gayet sağlıklı.ve sünnet olduğu günden kaynaklanan psikolojik bir sıkıntılarıda yok.bu konuda doluyumda kusura bakmayın üstünüze alınmayın ne olur :)) 


ayse_mir

merhaba benim oğlum 23 aylık oğlum inmemiş testis ameliyatı oldu,ameliyatla birlikte biz sünnette istedik iyi ki de istemişiz çok şükür kesinlikle erken sünneti tavsiye ediyorum hemen ayağı kalkıyor iyleşmesi 1 hafta 10 günü buluyor ama bu sürede acı çekmiyor günlük hayatına devam ediyor..eltimin oğlu 9 yaşında onlar geç kaldı bence bu sene sünnet oldu lokal anestezisle ve psikolojisi bozuldu herşeyi görmüş sünnetten sonra pipim gitti diye çok ağlamış iyileşmeside uzun sürdü çok kılcal damar olduğu için daha çok dikiş atıyorlar...eğer 2. çocuğum erkek olursa yeni doğan sünnet yaptırmayı düşünüyorum kısmetse..Cevaplamak için Üye ol