Acil Ankara sezaryen doktor

cidos soruyor: 8

3 aylık hamileyim. Ankara'da özel bir doktora gitmek istiyorum. Bana sezaryende tecrübeli iyi bir doktor adı verebilir misiniz?

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


othilia

Kesinlikle Ahmet Bostancı'yı tavsiye ederim. Benim ve arkadaşlarımın doğumunu kendisi yaptırdı. Ertesi gün evime geldim. Dilersen numarasını ulaştırırım. İnanılmaz rahatlatan, hayata bile bakış açını değiştiren bir doktor.


calemity

hacettepe den prf.özgür deren di doktorum hala da öyle gerçi çok memnun kaldığım genç pozitif bir insan..cinnahta muayenehanesi ,küçük bir klinik aslında çok rahat temiz özenle hazırlanmış bir mekan .ama en önemlisi doğmnuzu hacettepede yapabiliyor olmanız bu sayede ben özel hastane yerine tam donanımlı bir üniversite hastanesini tercih ederim çünkü..sıhhatli doğumlar..


nisa06

kesinlikle ve kesinlikle Cüneyt Genç


Gulcin_Tuna

Prof. Dr. Ali Ergün .... Baska soze gerek yok...cidos

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için...Ama kafam hala karışık. Bir doktor seçmek ve doğuma kadar ona görünmek istiyorum.


Gulcin_Tuna

Aradıgın ne bılmıyorum ama sana Ali beyın kendı yazdıgı bı bıyografısını gondereyım... benım neredeyse 5 yıllık doktorum... Tavsıye ettıgım herkeste cok memnun kaldı...
Internette soru cevapladıgı bı sıteye yazdıgı bıyografı bu...

C.paşa tıp 1984 mezunuyum.1990'da GATA'da kadın-doğum uzmanı,1992'de yrd.doç., 1996'da doçent oldum.1996-1998 yıllarında King's College University,Harris Birthrigth Research Centre'da (Londra- İNGİLTERE) gebelik, yüksek riskli gebelik ve doğum öncesi tanı konularında üst ihtisas yaptım. Bu konularla ilgili bilimsel derneklerde yönetici olarak çalışıyorum.Yabancı ve yerli dergilerde yayınlanmış ikiyüzden fazla bilimsel araştırmam, yirmiden fazla kitap bölümü yazarlığım vardır. Ayrıca ulusal ve uluslararası kongrelerde yüzden fazla davetli konuşmacı ve oturum başkanlığı ve kongre başkanlığı ve organizasyonu görevleri yaptım. Dört boyutlu ultrason, ayrıntılı ultrason ve özellikle prenatal tanı (amniosentez, CVS, kordosentez) ile ilgili ileri derecede tecrübe sahibi bir doktorum. Şimdiye kadar 100 000'den fazla ultrasonik muayene, 5000 civarında doğum ve sezaryen, binlerce jinekolojik operasyon(laparoskopi dahil), 5000 civarında da amniosentez, CVS ve kordosentez yaptım.Halen GATA kadın doğum'da öğretim üyesi olarak çalışıyorum.Aynı zamanda muayenehanem var ve özel hastanelerin de konsültan doktoruyum. Doğum ve ameliyatlarımı bu hastanelerde de yapıyorum.


aleynasli

Merhabalar cidos oncelikle hayirli olsun benim doktorumda Ahmet Bostanci simdi 2.cocuguma hamileyim ve sona yaklasiyorum artik ben sana Ahmet beyi anlaticak olursam kesinlikle insani panik yaptirmayan hamilesin diye hasta muammelesi yapmayan saygili gercektende isinin ehli ve her aradiginda rahatlikla ulasabildigin cok sicak kanli esprili bir insan ve doktordur isinde parayi en son dusunen bir suru gereksiz testlerle insani yormayan ve ayrica anne ve babayida psikolojik olarak doguma hazirlar ben kendisinden oldukca memnunum umarim denersen sende memnun kalirsin ;)


berascu

serdar oğuz işinin ehlidir...


Cevaplamak için Üye ol