gece sütü

Allegro soruyor: 4

2--3 hafta öncesine kadar Kayra sadece gece 1 bardak süt içerdi.. şimdi nasıl olduğunu anlamadım bir şekilde yatarken bir bakdak içiyor gece de her kalktığında benden süt istiyor. Koca bir biberon sütü baş ucunda tutup gece kalktıkça veriyorum.Ama bu da çok saçma.. yapamam gereken vermemek değil mi? nasıl yapacağım.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


Allegro

saol Peyibal , birde bu yöntemi deneyeyim.


hande

bu soruyu okuduğumda neyseki bizde böyle bişi yok demiştim ki dün gece Can kalktı ve "bana süt ısıt" dedi. geçiştirmeye çalıştıysam da yemedi. sonunda " tamam sen yat ben getiriyorum" diye mutfağa gittim.  giderkende oyalandım ki ben dönmeye uyumuş olsun diye ama ne mümkün az sonra "annecim bekliyorum" diye seslendi ve yarım bardak süt içip tekrar uyudu. umarım yeniden tekrarlanmaz!! 


poyraz_ege

sut yerine su vermek gercekten cok ise yariyor. ben gece memeyi biraktigimda bu yontemi kullanmistim. cok uzun surmedi bu sayede memeyi birakmasi.


hande

küçükken evet bende su vererek gece emmesini braktırmıştım. şu anda "hayır su istemiyorum, süt istiyorum mutfaktan getir", gibi cümleler kurduğu için zorlaşıyor durum:)) neyseki o geceden beri birdaha istemediCevaplamak için Üye ol