alerji ve badem sütü

senna soruyor: 2

Oğlumun süt alerjisi var kalsiyum verememekten şikayetciyim ona badem sutu versem bır sey olurmu bu konuda fıkır sahıbı olanlardan yardım ıstıyorum

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


skisac

benim doktorum süt alerjisi olduğundan bütün süt ürünlerini kesti ve aynı anda kalsiyum desteği yazdı.
benim oğlum çok iştahsız ve bütün gün hiç bir şey yemeden yaşayabilecek gibi yemek konusunda bizi çok zorluyor. ancak yese bile ben yediklerinden yeterli kalsiyumu aldığını düşünemezdim. büyüme çağındaki çocuklara bol süt içiriyorlar. bizimki bu sütten mahrum kaldığı için ancak kalsiyum desteği ile onları yakalayabileceğini düşünüyorum. siz doktor vermesede kalsiyum desteğini sorun. bu bizim kullandığımız calcium sandozlar gibi suda eriyen bir granül ne zararı olabilirki.


senna

dun doruk un doktor kontrolu vardı doktora kalsıyumu sordum senı emdıgı surece sorun yok dedı ıctıgımız suda bıle kalsıyum varmıs aptamıl ha ıse proteın parcalıymıs neocate ıse proteın molekulluymus dorugun allerjısı ıse cok ılerıymıs hatta doktor oldugumdan berı gordugum ıkıncı en kotu cocuk dedı o yuzden kullanamazmısıs bakalım ıkna oldum gıbı bıraz daha dayanıcaz 2 sene daha :)
Cevaplamak için Üye ol