oto koltugu romer mi maxi cosi mi?

ecznysa soruyor: 7

herkese merhaba
oto koltugu almam gerekiyor.romer ve maxi cosi pearl modeli arasinda kararsiz kaldim.isofix li almayi dusunuyorum.yardimci olursaniz sevinirim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


BaharK

Biz geçen sene almıştık, satıcı çocuk ki hiçbirinin temsilcisi değil, bize iki markayı da ayrıntılı olarak anlattı, biz tercihimizi Römer'den yana kullandık, çok da memnunuz. Eğer İstanbul'daysanız E-bebek Çamlıca mağazasında anlatmışlardı bize, ama çocuğun adını hatırlamıyorum şimdi, belki başkaları da yardımcı olur.


ozden_can

Her ikisi de çok iyi markalar ama isofix için kullanacağın arabada da isofix özelliği olmalı ve hatta isofixin araçtaki yeri de sana uygun mu bakmanı öneririm. örneğin oğlumun römer oto koltuğu isofiksli ama benim arabamda kullanabilirken eşimin arabasında isofix ortada olduğu için bu özelliğini kullanmıyoruz...:) yani ihtiyacına ögre belirle ama her ikisi de gayet güvenli...ayrıca ben aldığımdan beri kurulumu, temizliği, bir araçtan diğerine geçiş kolaylığı ve elbette saymıyorum güvenlik gibi vazgeçilmez nedenlerle römerden çok memnunum...
sevgiler


boraunal

Biz Kiddy Comfort pro aldık. Önündeki yastık sistemi daha net bir koruma sağlıyormuş. Konu ile ilgili youtube'da tanıtım videoları var. 
alpine

Biz de isofixli Römer almak amacıyla gitmiştik. Ancak Maxi Cosi daha rahat göründü gözümüze. Tamamen konforu göz önünde bulundurarak Maxi Cosi Pearl aldık. Ayrıca safefix bazalı olması sayesinde montaj da hatasız oluyor.


ecznysa

Cevap veren herkese tesekkur ederim :)
bizde iki araba var.ikisinde de sag arka koltukta isofix var.romer kullananlar acaba hangi model var sizde? safefix mi duo plus mi?
bunlarin arabadan arabaya montaji zor olur mu ?


oyabes

Nisa hangisini aldınız? Sıra bize geldi de, biz de maxi cosi, römer ve recaro arasında kararsız kaldık.


erenim

ben bugün römer duo plus isofix aldım
inşallah hayrını görürüm

bana da en güvenli ve konforlusu o gözüktüCevaplamak için Üye ol