İstanbul anadolu yakasında çocuk doktoru tavsiye edebilir misiniz?

daisypin soruyor: 10

güvendiğiniz ve memnunkaldığınız,ilaç sevmeyen bir çocuk doktoru tanıyorsanız lütfen paylaşır  mısınız?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


kuzeynep

üsküdar da mihribah sultan tıp merkezinde gül hanım kesinlikle tavsiye ediyorum.


aytul79

Hastanesini sevmiyorum ama ne yazık ki doktorumuzdan çok memnunum. Kartal avicenna umut hastanesinde Abdulkerim Karakaş'a gidiyoruz 4 yıldır. Sanırım en büyük şansım bu doktoru tanımak oldu. Bilgili, sakin, sevecen, çocuk psikolojisinden çok iyi anladığını düşünüyorum. Gereksiz ilaç vermez. İhtiyaç olmadan asla tetkik istemez. Çocuğunuzu yormaz. Yoğun bakım ünitesi de kendisine bağlı olduğu için randevu sıkıntısı var. Birde sgk anlaşmalı hastane olması nedeniyle yoğun. Ama dediğim gibi ben doktorumuzdan çok memnun olduğum için başka bir doktora gitmeyi aklımdan bile geçirmiyorum.


minikprensim

Sevgili @ aytul79 biz de aynı hastane de ugur beye gidiyoruz.. Sehir değiştirdik Antalya'dan geldik bir kac defa gittik ... Değiştirsem mı acaba diye düşündüm şimdi


Asozen

Kızım 2,5 aylık olana bir kaç doktor değiştirdik ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile şimdiki doktorumuzu bulduk. Uzman doktor Gülay Karadeniz. Bağdat caddesinde muayanehanesi var. Anneyi çok rahatlatan, bilgili, detaycı, güleryüzlü, konuşkan ve ilaç sevmeyen, gerekli olmadıkça yazmayan bir doktor. Muayenede çocuklarla çok güzel iletişim kuruyor, sayesinde kızım doktorları çok seviyor.

Doktorumuzun dikkati sayesinde, kızımda doğuştan varolan bir rahatsızlık teşhis edildi. Üzerinde durmayıp bizi uyarmasaydı, belki hastalığı çok ilerledikten sonra farkedecektik. Kızım 3,5 yaşında, halen ona gidiyoruz ve çok memnunuz tavsiye ederim.


aytul79

Minikprensim, kızım birgün hastalandığında Abdülkerim bey o gün yoktu. Bende mecbur kaldım Uğur beye götürdüm. Ne yazık ki aynı hoşgörü ve ilgiyi kendisinden göremedim. Kızım muayene sırasında çok huysuzdu ve çok ağladı. Abdülkerim bey önce kızımı sakinleştirir, eğlendirir sonra muayeneye başlar. çoucuğun kendisini güvende hissetmesini sağlar. Fakat Uğur beyin bu tarz durumlar pek umurunda olmadı.Kızımı ağlayarak muayene etti. Bu durumdan çok rahatsız olduğum için bir daha da götürmeyi düşünmedim. Ama siz memnunsanız değiştirmeyin.majideniz

ben dogdugundan beri  acıbadem kadıköy hastanesinde bir doktora goturuyrdum ancak baktım kı her muayene 20dk gecmıyor, bıze doktorun kattıgı yonlendırdıgı bırsey yok bende eskıden bızzat kendımın gıttıgı  Dr. Alev Fırat'a goturmeye basladım .Muayenehanesı Kosuyolunda, kesinlikle tavsıye ederım , nezaman arasanız saat kac olursa olsun ulaşabılecegnız anne sefkatı ıle yaklasımı olan guleryuzlu ve olumlu bır doktor ..


minikprensim

@aytul79 , bir kac sefer gittik ilac yanlısı olmaması hosuma gitti..Fakat dediğiniz gibi bizimkini aglata aglata muayene etti:((

abdulkerim beyi deneyecegim..oneriniz için tesekkurler


picardi

merhaba,

Ben de cocuk doktorumuzdan hiç memnun değilim, medical parkda bir doktora gidiyoruz, tek yaptığı kilo boy baş çevresi ölçüp aşını vurmak, hiçbir bilgi vs vermiyor, sanki sağlık ocağına götürmüşüz gibi.

@majideniz Dr. Alev Fırat 'da allianz sigorta geçiyor mu?Bilgi veriyor mu, size cebini veriyor mu; cebinden aramanızda bir sakınca var mı?

Ne cok soru sordum ama cevap verebilirseniz çok sevinirim.

sevgiler...majideniz

@picardi  maalesef bılemıyorum ama mesaj olarak telefonunu atabılırım size,  groupama sigortalıyız once muayane yı bız oduyoruz sonra faturayı sıgortaya gonderıyorum 1 hafta ıcınde lımıtım dahılındekı ucretı gerı oduyorlar.
cep telefonunu verıyor ama ben yınede muayenehane saatlerınde ordan arıyorum ve mutlaka ulasıyorum haftasonu gece farketmez hep acık ve cok ılgılı


sedaozkan

academic hospital, Gülçin TalayCevaplamak için Üye ol