acil yardım...pişik pişik pişik....

snyrk89 soruyor: 10

kızımın poposunda 1 haftadır ne yaptıysam geçeyen bildiğimiz kızarıklık gibi değil hatta sivilceli gibi yani degişik bir pişik oldu zeytinyagı nıvea pişik kremi bepanten merhem ne sürsem fayda etmedi nasıl geçirebilirim..

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


indigoR

Desitin kremin mor renkli olanini denediniz mi?


fistikcik

Hametan pomad, kesinlikle işe yarıyor.


kitty

desitin krem(mor renkli) veya sudocrem öneririm.


silky

Gecmis olsun. Bizim pisiklerimizede desitin krem (mor renkli) cok iyi geliyor.


meo

Bence acil bir hekime danışın, çünkü idrarının etkisi ile mantar olmuş olabilir, uyguladığınız tüm tedavi yöntemleri sahada azdırır ve bebeğin canını yakarwitchofistanbul

Sudokrem alın mutlaka cok cok kısa surede ve kesin sonuca ulasacaksınız. Mothercare de satılıyordu ama son zamanlarda yabancı ilac satan eczanelerde goruyorum. Antiseptik krem her an evimizde ve cantamızda bulunur. Guvenle kullanabilirsiniz.


olivia

tarif ettiğiniz gibi pişiği hametan ve tyrosid kremi aynı anda birlikte sürerek geçirebilirsiniz. Pişik aşamasına gelmiş popoyu zeytinyağı daha da aside eder ve kosmetik pişik kremleri de iyileştirmez tersine besler.Kullanmayın.!

Tedavi edici yola gitmelisiniz.Çok acilse nöbetçi eczaneden hemen şimdi temin edin ve sabah da doktorunuza danışın mutlaka ama bence aynı şeyi söyleyecektir.

ıslak mendil kullanmayın bu sürede,kaka bile olsa sabun kullanmayın su ile temizleyip yumusak bir havlu ile tampon yaparak kurutun ve biraz acik kalmasini saglayin sonra kremleri surun ve biraz daha havalansin bezini oyle baglayin.Bu surede sık sık bezini acarak havalanmasını saglayin.Cok geçmiş olsun. Pisik olustuktan sonra mutlaka tedavi etmek gerek, ama gectikten sonra olusmasini onlemekye yardimci olarak sadece sudocrem i tavsiye ederim ben de.


_cereninannesi_

mavi desitingulsahocak


babe nin pişik batı her eczanede satılmıyor ama babe satan noktaları internetten bulabilirsin.kesin çözüm :))


snyrk89

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HEPİNİZE YARIN HEMEN BİRİNİ ALIP TEDAVİ ETMEM LAZIM..Cevaplamak için Üye ol