çayyolu veya yaşamkent civarında kreş..

annedennotlar soruyor: 10

1 aya kadar çayyoluna taşınmam gerekiyor.çayyolu vaya yaşamkent cinarında bildiğiniz iyi bir kreş varsa klütfen önerin.o civarı hiç bilmiyorum hatta yaşamken çayyolu civarında oturulabilir merkezi bölgeleride önerebilirsiniz.

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


melekazra

slm arkadaşım.yaşamkentde yeni ata bilge kreşi var.şiddetle tavsiye ederim mutlaka ama mutlaka oraya ver.mükemmel bir yer.helede asiye öğretmen bambaşka.gözün kapalı verebilirsin.çok güvenilir bir okul.gözüm arkada hiç kalmıyor.hatta bi kaç kez hasta bile bıraktık mecburen acayip ilgililer.vermediysen git görüş.


annedennotlar

melekazra cok teşekkür ederim bukadar için rhatsa mutlaka görüşcem çok sağol.bana kıds academy ve yaşamkent anaokulunu önerdiler sen görüştünmü hiç oralarla fikrini alabilirim.


yaseminun

Merhaba,Çınar Yuvayı kesinlikle tavsiye ederim ümitköy de meksika caddesinde,sevgiler


melekazra

sinemçınar cım oralarla görüşmedim hoş gerekde kalmadı.çünkü bizede bir arkadaşımız tavsiye etmişti.mutlaka bi görüş bak nasıl memnun kalcan.özelliklede asiye hocamdan.


annedennotlar

teşkkür ediyorum hepinize cınar yuvayada bakıcamhusyav

ben de çocuğunuzu vermemeniz gereken bir kreş söyleyim. Anka bence çok sıkıntılı. kanaatim uzak durun.


yapaanaokulu

kendi okulumuzu tavsiye edebilirim, adı ya-pa anaokulu yeni açıldı, amacımız gündüz bakım evinden çok eğitime dayalı bir sitem üzerinedir, binamızda acil durumlar için 24 saat polis,ambulans,itfayiye direk bağlantısı vardır, web sitemizden bizi değerlendirebilirsiniz http://www.ya-pa.com.tr/   30 yıla dayanan eğitim tecrübesinden faydalanmanızı tavsiye ederim


deryass

Merhaba,

Oğlumuz 2 ay önce Yaşamkent'te bulunan "Minik Bilgeler" kreşine başladı. Yaşamkent civarında kalabalık olmayan, temiz, çocuğunuzla ilgili, güvenilir bir yer arıyorsanız gidip görmenizi öneririm. Ücret olarak diğer kreşlerle aynı. Fakat hiç bir ekstra ücret talepleri olmuyor. Kullandığımız süt,bez,ıslak mendil markasını başladığımızda onlara bildirmiştik. Bunları kendileri temin ediyor. Biz memnunuz, tavsiye ederizannecik1

merhabala... hem oğlumu hemde kızımı aynı kreşe gönderiyordum... kreşin ismini veremem ama bir hayli sıkıntımız vardı... ocak ayı başında ikisinide Ümitköy de bulunan Rota Çocuklar Kreşine yazdırdım... Hem etkinlikleri,hem eğitimi,hem de  kalitesiyle çok ama çok memnunum... seneye kızım okula başlayacak ama oğlumu 2 sene daha oraya göndermeyi düşünüyorum.


goncaaytekin

Merhaba anaoklu arayışındayım, kızım 2,5 yaşında birçoğunu gezdim ama kafama tam olarak yatan bir kreş olmadı. Gezdiklerim, Anka, Smart Kids, Akademi Minik, Minik Bilgeler, Küçük Şeyler şimdilik ama bunların hiçbiri içime sinmedi, Bir çoğu yenş açılmış tecrübesiz ve çocuğu meta olarak değerlendiriyor. Küçük şeyler daha profesyonel ama o da çok büyük. Ben bu kadar kalabalıkta kendim bile kaybolurum kaldı ki 2.5 yaşındaki kızımı düşünemiyorum bile. Buradaki yorumlardan sonra bir de Sevgim Anaokulu ve bizim evi de gezeceğim. Rota Çocukları da çok kalabalık değilmi?Cevaplamak için Üye ol