çayyolu veya yaşamkent civarında kreş..

annedennotlar soruyor: 6

1 aya kadar çayyoluna taşınmam gerekiyor.çayyolu vaya yaşamkent cinarında bildiğiniz iyi bir kreş varsa klütfen önerin.o civarı hiç bilmiyorum hatta yaşamken çayyolu civarında oturulabilir merkezi bölgeleride önerebilirsiniz.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


melekazra

slm arkadaşım.yaşamkentde yeni ata bilge kreşi var.şiddetle tavsiye ederim mutlaka ama mutlaka oraya ver.mükemmel bir yer.helede asiye öğretmen bambaşka.gözün kapalı verebilirsin.çok güvenilir bir okul.gözüm arkada hiç kalmıyor.hatta bi kaç kez hasta bile bıraktık mecburen acayip ilgililer.vermediysen git görüş.


annedennotlar

melekazra cok teşekkür ederim bukadar için rhatsa mutlaka görüşcem çok sağol.bana kıds academy ve yaşamkent anaokulunu önerdiler sen görüştünmü hiç oralarla fikrini alabilirim.


yaseminun

Merhaba,Çınar Yuvayı kesinlikle tavsiye ederim ümitköy de meksika caddesinde,sevgiler


melekazra

sinemçınar cım oralarla görüşmedim hoş gerekde kalmadı.çünkü bizede bir arkadaşımız tavsiye etmişti.mutlaka bi görüş bak nasıl memnun kalcan.özelliklede asiye hocamdan.


annedennotlar

teşkkür ediyorum hepinize cınar yuvayada bakıcam


husyav

ben de çocuğunuzu vermemeniz gereken bir kreş söyleyim. Anka bence çok sıkıntılı. kanaatim uzak durun.Cevaplamak için Üye ol