BEŞİK

koralpcan soruyor: 5

ARKADAŞLAR '' KRAFT DONDY BEŞİKLİ MAMA SANDALYESİ'' KULLANAN VAR MI?MEMNUN MUSUNUZ?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


CiciAnne

Aynı modelin stork dondolinosunu almıştık, verdiğimiz paraya sonuna kadar değdi dediğimiz bir ürün oldu. Ada 20 günlükken almıştık 18+ ay tepe tepe kullandık. Başlangıçta salıncak olarak kullandık (geceleri onun sayesinde uyuyabildim ilk dönemlerde) sonrasında mama sandalyesi olarak...

Tek sıkıntı kılıfının zor kurumasıydı. Yedek kılıfı var mı ya da bu modelinki silinebilir bir kılıf mı bilmiyorum. O da hallolursa muhteşem bir ürün.


Defnemveannesi

ben kullanıyorum ama biz 10 aylıkken falan aldık carsafta sallamaktan kurtulmak için 1-2 ay işe yaradı daha sonra  mama sandalyesi. şu an mama sandalyesinde oturmuyor sallanmak için ise bebek agırlastığı için hafif bi sallama oluyor. biz cok kullanamadık ama daha küçükken alsaydım eminim daha ii olurdu.


koralpcan

hmm evet daha bizimki doğmadı doğar doğmaz alayım da orada uyutayım diyorum korcan ya memede uyuyordu ya da ayakta sallamakla uyuyordu o yüzden 2yıl canım çıktı geceleri.aynı senaryodan devam etmek istemiyorum bu defa beşik deneyeceğim.biraz pahalı sadece.birde sağa sola sallansalar daha iyiymiş.yedek kılıfları da yok malesef.


Defnemveannesi

evet sağa sola sallanan daha iyi ben de sonradan bunu düşünerek bebek hamağı diyorlar bir de ondan aldım lullaby ankara özelcandan. çoook işime yaradı ikinciyi düşünürsem asıl onun işine yarayacak bu aldıklarım. yalnız lullaby dediğimi halen kullanıyorum bizi çarsaftan kurtaran asıl o oldu:)


gulcepinar

sevgili askitop bende lulluby bebek amağı almayı düşünüyorum, çok seyahat ettiğimiz için taşınması benim için çok önemli baktığım tanıtımlarda da hiç bi bilgi yoktu bu konuda sizden yardım alabilirmiyim ne kadar küçülüyor.Cevaplamak için Üye ol