Ankara da 1 yaş

esilkara soruyor: 4

 
1 ay sonra oğlum 1 yaşına giriyor. Güzel ve benimde keyfini çıkarabileceğim bir kutlama yapmak istiyorum. Etrafımızdaki tek çocuk benimki olunca daha çok büyüklere yönelik bir eğlence olacak. Ankara da böyle bir kutlama yapabileceğim mekan tavsiyesi olanlar yardımcı olabilirlerse çok sevinirim.   

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


nurhayaty

Merhaba, ne tarafta oturuyorsunuz acaba?


esilkara

Merhaba, birlik mahalesi


ozgelif

Merhabalar, biz ilk yaş gününü beşevler öğretmen evinin karşı çaprazında yani öğretmen evine girişin (taksi durağının) sağ tarafında kalan adı  gizli bahçe olabilir tam emin değilim ufak bir  cafe var orada kutlamıştık. Yemyeşil bir bahçesi var. Sabah erkenden gidip kendimiz süslemiştik. İkramları onlar vermişlerdi. İstediğimiz müzikleri de çalımışlardı. Keyifli geçmişti. Fiyat da gayet uygundu.

Geçen sene evde kutlamak zorunda kalmıştık. Aslında niyetimiz ahlatlıbel de büyük bir aile pikniği idi ama yağmur yağınca evde yaptık. O fikir de de ahlatlıbel Çankaya sosyal tesislerine girişte sağda masaların olduğu bölüm var. 3-4 masa birleştirip sabahtan erken gidip ağaçları balonla filan süsleyip açık hava aile pikniği idi.

Bu sene Hollanda caddesinde play and joy adında bir parti evi açıldı. Sahibi de 4 yaşında bir minnoş annesi, son derece titiz ve azimli. Bu tip bir yer düşünüyorsanız aklınızda olsun. Ama çocuklara yönelik. Tek çocuk varsa bu tip bir yer işinize yaramayabilir.


esilkara

çok teşekkür ederim, beşevlerdeki tam benim istediğim gibi duruyor. Hafta sonu gidip bakacağım,çok heyecanlıyımCevaplamak için Üye ol