ikea mama sandalyesi

glsrn soruyor: 10

arkadaşlar yorumları okudukça iyice kafam karıştı..hangi mama sandalyesi daha kullanışlı karar veremedim..ikea mama sandalyesi uygun fakat 7 aylık bebeğim için uygun mu..acaba ikea mağazasında başka mama sandalyeleri var mı?bebekler antilop mama sandalyesinde rahat edebilir mi?mama sandalyesi yorumlarınızı bekliyorum..artık almak istiyorum..

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


CiciAnne

biz ikeanın ahşap olan mama sandalyesini kullanıyoruz (kırmızı ahşap adını hatırlamıyorum) çok memnunum.


firuz

bir çok restorantta ikea mama sandalyesi var, ben birinde denemiştim, rahat edecek mi diye, bizim kerata sevmişti. bir süre otursun bir restorantta deneyin derim. çünkü bebekten bebeğe değişiyor malesef. ateş sevmişti ama yine de benim içime sinmemişti, mutfakta ben iş yaparken de oturur diye chicco polly aldım. şimdi uzun süre oturmak istemiyor. sadece yemek yemek için. bizimki yürüycem sevdasında. şimdi keşke ikea alsaydım da tonla para vermeseydim diyorum.


Yasemina

7 ay ıcın ıkea antılop'un uygun oldugunu pek dusjnmuyorum. Sert plastıkten yapılma. Bebegı dık oturmaya zorlayıcı. Sırt kısmı daha gerıye yatabılır bır sandalyede sanıyorum kı 7. ay ıtıbarıyla daha rahat edersınız.


glsrn

görüşler hep farklı..bebeklerimizin isteği farklı...


cadsiz

yani açıkcası ben de mama sandalyesine cok para vermek istememiştim, biz Haşim İşcan geçidine gidip baktık, aşağıda linklerini verdiğim mama sandalyesinden aldık. Diğer başlıkta bahsettiğim ikea dışında kullandığımız sandalye de bu.. Orada biraz daha uygun ve pazarlık şansı var.http://www.cimri.com/stork-deluxe-mama-sandalyesi-turuncu">

http://www.cimri.com/stork-deluxe-mama-sandalyesi-turuncu

http://www.bebeshop.com.tr/bebek/product_info.php?manufacturers_id=17&products_id=14370&ShptsiD=d09c7e67a50c6496c14f30f2bb80386a

frzsnkt dediği gibi onu oturtup iş yapma şansınız olursa tabii ki bu daha güvenli.. yazıyı okuyunca öyle düşündüm, o yüzden tekrar yazmak istedim. ancak daha önce yazdığım gibi ikea dan da çok memnunuz. bizimki henüz ayağa kalkmaya filan çalışmadı :)glsrn

sonunda ikea antilop almaya karar verdim..minderini de aldıktan sonra yumuşacık olur sanırım.en azından oturmazsa çok para vermedim nasıl olsa die diğerlerine yönelebilirim..ya da oturursa yaşasın çok para vermedim derim:)


glsrn

birşey daha sormam lazım kaç aylıktan itabaren ikea  mama sandalyesi kullanılabilir..oğlumun 6 ayı bitti..acaba ikeaya oturması için çok mu küçük..siz nezaman oturtmaya başladınız?


benbasak

ben chicco polly kullanıyorum yalnızca yemek için değil oyun oynarkende kullanıyoruz içim rahat güvenliğinden eminim fazla yer kaplıyor ama kullanışlı olması önemli olan.canand

 Ben de chicco polly kullanıyorum. Ancak annanemize ikea dan aldık. Bizim için bir sıkıntı yok (15 aylığız) fakat sizin bebeğiniz bu sandalye için henüz çok küçük. Ben şahsen bu kadar küçük çocuk için uygun olduğunu düşünmüyorum. 


npla

ıkea ahşap mama sandalyesi satan var mıCevaplamak için Üye ol