DOKTOR SEÇERKEN

kuzey_mania soruyor: 5

 Merhaba, 20.haftadayım ve normal doğum yapmak istiyorum fakat doktorumun yaptırıp yaptırmayacagı konusunda açıkcası endişelerim var:(
1-Doğal doğumu söylediğimde köyde yaşa o zaman falan dedi:((
1-Suni sancıyı savunuyor, gerekli hormon takviyesi varmış çünkü
3-Ben normal doğumda ısrar edince o zaman epidural normal doğum olsun dedi

kafam karışık kendisi devlet hastanesinde de dr luk yapıo...Hani normal doğuma alışkındır diye düşünüyorum ama bilemiyorum karışığım bana İstanbul anadolu yakasında oturan ,normal doğum yapan ve dr nu tavsiye edecek biri var mı?
şimdiden cevaplara teşekkürler...

Bu soruyu cevapla


15 Cevap


pinarbyk

Merhaba, Sait Halil'in iyi olduğunu biliyorum, benim kuzenim ona doğum yaptırdı, çok da memnun kaldı. Kendisi normal doğum yaptırma taraftarı. Eğer Nişantaşı tarafına gidebilirim diyorsanız kendi doktorumu tavsiye edebilirim, hayatımda öyle bir insan tanımadım, melek gibidir, Dr. Aylin Keriş. Son ana kadar normal doğum yapmam için bekledi fakat sonrasında mecburen epidural sezaryen oldum. Her şeyi en ince detayına kadar anlatır, bilglendirir, en önemlisi de anne gibidir, çok değişiktir Aylin Hanım.


NooB

Sevgili Mania, Feriha Hanim anlasmali oldugu hastanelere doguma gidebiliyor. Detayini kendisinden ogrenmen daha saglikli olacaktir. Muayene icin ise Altunizade Poliklinigi 0216 651 74 71 Tum anne adaylarinin arzu ettikleri yontemle en guzel & rahat sekilde bebeklerine kavusmalarini dilerim. Sevgiler


aysenihal

Merhaba
Aylin Keriş'in telefonunu alabilirmiyim lütfen?
Teşekkürler


Seyhan_DefneNil_ZeynepLal

Merhaba

ben normal doğum yaptım ve doktorumdan çok memnundum kesinlikle tavsiye ediyorum .Acıbadem kadıköy hastanesinde Baha Celal Doğan ..Doğal doğum yapmış bir hastasını anlatıyordu bana cesaretinden, bahsediyordu. Çokta takdir etmişti belli.. Bana yapabilirsin demişti ama ama ben o kadara cesaret edemedim. epiduralli normal yapabildim. Bence bir kez olsun gidin konuşun..


bozkan

Herman Isci tavsiye ederim
Cevaplamak için Üye ol