Almanya' da tavsiye edeceğiniz alışverişler?

gokalpileseyrialem soruyor: 5

Eşim iş nedeniyle önümüzdeki hafta Almanya' ya seyahate çıkıcak. Gitmişken almasını tavsiye edeceğiniz ürünler olur mu? Çocuk ve büyükler için giyimden, elektronik eşyaya ve kozmatik ürünlere kadar. Türkiye de olupta Almanya da daha makul fiyatlara alabileceğimiz ya da Türkiye de olmayan almamızı tavsiye ettiğiniz birşeyler olur mu?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


gokalpileseyrialem

3es teşekkür ederim bilhassa birkenstock çok nokta bir tavsiye oldu :)
Yok mu Almanya da yaşayan bilgi verebilecek birileri?


cypsun

Tkmaxx(doğru yazdım mı bilmiyorum) ünlü markaların çok indirimli ürünleri oluyor, dönem dönem çok hesaplı şeyler yakalanabiliyo.Mutlaka gidilmeli .

. DM mağazaları vardı küçük kozmetik/yiyecek marketleri.. En çok dikkatimi çeken her şeyin minyatürünün satılıyor oluşuydu. Minik vücut kremleri , duş jelleri, deıdorantlar... Tatil için stok yapılabilir:)) ruj, rimel, fondöten vs. De uyguna almıştım sanki oradan.. Bunun dışında her yer HM dolu.. Oralarda da burada rastlamadığımız parçalar olabilir.

Bir de çok değişik, peynirler almıştık Kudamm dedikleri kocaman alışveriş caddesinde büyük bi mağazanın yiyecek katından; şimdi adını hatırlayamadım..


Kozzy

kesınlıkle dmeır surubu FLORADİX :)) Alman markası oldugu ıcın uygun fıyata bulabılırsınız.

 


cypsun

Neden floradix kozzy?


Uranus

Eğer hala vaktiniz varsa ve ilginizi çekerse:

Sıcak su torbasına alternatif çekirdek dolu torbalar (kirschkissen). çocuklar için DM marketlerinde uygun fiyata bulunur. Büyükler için de ortopedi mağazalarında ya da çok katlı mağazalarda olabilir.

Coldmix'e benzeyen, bebek çocuk ve yetişkinler için uygun olan BabyInhalt (eczanelerden).

Karnaval yaklaşıyor, heryerde kostümler satılıyordur.

İndirimden kayak kıyafetleri, kar botları.

Bebek kozmetiği. Bübchen, Hipp gibi markalar Türkiye'de var. Ayrıca Weleda Baby çok iyi, eczanelerde ve DM/Rossmann mağazalarında bulunabilir.Cevaplamak için Üye ol