İbs fuari ?

hulia soruyor: 7

ibs fuari hakkinda bilgisi olan var mi yani yeni cikan urunler mi tanitilacak, peakende satis olcak mi ? bize cok yakin 4 aylik bebegimle gitsek acaba sorun olur mu ?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


seres_esra

nasıl gidiliyor yani bilet falan alınıyor galiba bende istiyorum ama


ipekkusgoz

Ben de gittim bugün. 2 yaşında bir çocuk sahibi olarak anladım ki bizim fuarlık bir işimiz kalmamış artık:). Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim:). Unnado'dan sürekli görüştüğüm bayanla tanışma fırsatı bulduk.Bir kaç tanıdık simayla karşılaştık, selamlaştık vs.

Ben gittiğimde pepee standı gayet boştu,üzüldüm keşke kerem de olsaydı diye bir daha bu kadar boş bulamayabiliriz:).

İmkanınız varsa gidin derim aklınızda kalmasın. Sonuçta herkesin beklentisi farklı. Belki siz ihtiyacınız olan şeyleri bulabilirsiniz.Çok vardı pusetli anneler.Ortalıkta da epey genç vardı onlara merdivenden inip çıkarken yardım eden.


seres_esra

arkadaşlar nerede ipekkusgoz

Biz ilk anne bebek fuarına 2 ayı dolmadan gitmiştik.Bir sorun olmuyor ama emzirme odası yoktu (hem de öyle bir fuarda) o yüzden biraz zorlanmıştım. Depolardan birine girmiştim artık. Ama burada vardı ,içine girmedim ama uygundur sanırım.


batuhanuras

Biz de dün gittik, gitmeye değmeyen gereksiz bir fuardı bence...Çocuk fuarı sözde ama pusetle gelen onlarca insan ne zorluklar yaşadı, kaç kat inip çıktık zar zor...Oğlum 2 yaşında o biraz pepe ile eğlendi o kadar...perakende satış yapanlar vardı ama alabileceğim cezbeden bişey yoktu açıkçası....


hulia

bende gittim sirf bana cok yakin oldugu icin mesafe ama pek begenmedim acikcasi. bi tek wee ve uni baby satis yapiyormus gibi geldi bana ustelik bebegim usumesin diye travel sistem bebek arabasaiyla gittim ama o merdivenlerde rezil oldum resmen tek guzel yani bebegim hava almis oldu. pepeyide gordum ama bizimki daha cok kucuk :) neyse artik ocak ayindaki anne bebek fuari daha buyuk oluyor oraya gideriz :) 


FusunRecal

Cok kotu bir organizasyondu katilan firmalara yazik olmusCevaplamak için Üye ol


İlgili sorular

Uykuya dalma problemi 11

2ay 10 gunluk bebek 12

berilimmmm
Son: Berilimmmm,

Tuvalet eğitimi 5

s_gur_s 2Y
Son: dilrubaa,

Uyku düzeni ve pınar sibirsky 2

yaseminil 2A
Son: atomkarinca,