yatmayan baston puset

MCA soruyor: 6

şöyle bir çıkıp dolaşmada pratiklik olsun diye bir baston puset aldım fakat yatmıyor. kısa süreli kullanacağım ama ya kızım eve dönmeden uyursa ne yapabilirim? sizler ne kullanıyorsunuz? acaba şu seyahatlerde kullanılan şişme boyunluklardan falan mı kullansam ne yapsam?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


river

bizim baston araba da yatmıyor maalsf.eğer uzun saatler dışarda kalıcaksak bebk arbmzı alıyoruz meecburen ama bastonda da uyursa yatay olarak kullanıyorum :) biyerde oturursak sandalyeye falan dayaarak yatırır hale getiryrm.tekerlekleri kilitleyerek ve tabi sürekli tutarak.oldukça zor oluyor :(


My_LadyBird

benden sagolsun bütün nurti annelerinin tavsiyelerini tek tek okuyarak  (sagolsun sunny çok yardımcı oldu) bugün chicco litevay aldım ilk aldıgımız travel set emekliye ayrılmış durumda. eve geleseye kadar kızım tam yatar pozisyonda rahatca uyudu. daha birgünlük tecrübem var fakat rahat uyuması en büyük istegimdi..


oykm_08

Chicco Liteway kullanıyoruz çok memnunuz


MCA

ilk aldığım araba tam yatışlı uyuduğunda inanılmaz rahat oluyor ama tek başıma çıktığımda zorlanıyorum, ağır geliyor. boyun yastığı puset için de varmış meğer çok teşekkür ederim arkadaşlar umarım bulabilirim.


muset

slm  Bu pusetler için boyun yastığından bulabildinizmi. Ben de bir kaç yere baktım fakat çocuk için hiç rahat değil. Bir arabamiz var ama ağır geliyor artık. İkinci pusetimiz çık hafif ama yatmıyor. Hem yatan hem hafif bi puset almak gerekli. Herşeti tecrübe ediniyoruz :)

Sevgiler


MCA

Muset, boyunluklardan denedim memnun kalmadım çünkü kızımın boynu öne doğru çok eğiliyordu, rahatsız oluyordu. Bu soruyu yazdıktan kısa süre sonra o hantal arabayı değiştirip chicco liteway aldım. Yaz kış kullanıyorum çok memnunum. O küçük yatmayan bastonu da uyumayacağı zamanlar kısa mesafede mesela markete giderken alıveriyorum. Böyle çözüm buldum.Cevaplamak için Üye ol