bursada hastane,doktor

ozem79 soruyor: 9

Merhaba Bursada önerebileceğiniz iyi bir doktor yada hastane var mı? Şuan 8 haftalık hamileyim doruk ta Melike hanıma gidiyorum ama iyi bir hastanemidir bilmiyorum.Zübeyde hanıma gitmek istemiyorum iyi muamele etmediklerini duydum.Tavsiyeleriniz varsa sevinirim

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


ikicocukannesi

gebelik takibimi bursa tup bebek merkezinden armagan ulubas ile medikal parktan ahmet yılmaz yaptı. hep cift dr'a gittim. memnunum, her ikisini de tavsiye ederim.

ilk bebegimi m.park'ta dunyaya getirdim, erken geldi. yeni dogan yogun bakımında kaldı. cok memnun kaldık. yenidogancı dr'u iyi. ameliyathanesi ve hastane sartları da guzel. onu da tavsiye ederim.

ikinci gebeligimi yine aynı drlar takip etti lakin dogumum acıbadem de oldu. orayı tavsiye etmiyorum. gereksiz yere butce ayırdıgımızı dusunuyorum. fazla pahalı.


ozem79

Bende acıbadem in pahalı olduğunu düşünüyorum.Dorukta da yapılan tahliller pahalı tutuyor.O yüzden karar veremiyorum nereye gitmem gerektiği konusunda


lina

ben doruk bursada doğum yaptım ve memnun kaldım gizem hanım takip etti beni...


ozem79

Gizem hanım sanırım doruktan ayılmış.Doktor listeslinde ismi yok.zeyfe

Ben Doruk'ta doğum yaptım, memnun kaldım. Acıbadem düşünmüştüm özel sigortam olmasına rağmen yine de epey bir fark vardı arada Doruk'u tercih ettik. Doktorum dışarıdandı ama. Jimer'de başlamıştım Dr. Faruk Dinşahin'e, oradan ayrıldı muayenehane açtı ona devam ettim.


lina

gizem hanım doruk tıp merkezinde muayene yapıyordu oraya baktınız mı?bilmiyorum ayrıldı mı ama...


ozem79

Evet Doruk Tıp Merkezindeymiş.Ben Doruk Özel Bursa hastanesine bakmıştım.


lina

doruk tıp merkezinde kontroller oluyor ama isterseniz doruk bursada doğum yapabiliyorsunuz.


ozem79

Teşekkür ediyorum


Cevaplamak için Üye ol