Oglum öglenleri çok uyuyor

ankaanka soruyor: 10

Oglum bakiciyla beraber olmaya başladıktan sonra çok uyumaya başladı bazen aklıma kötü şeyler geliyor uyku ilacı falan nasıl anlaşılır kan testi yaptırmak gerekir

Bu soruyu cevapla


10 Cevap


sema51

Çok derken ne kadar daha çok? Belki daha çok yoruluyordur?


ankaanka

Benimle beraberken 1.5 saat uyurken bakicidan sonra 3 saati buluyor pek yorulmuyor


cancun

3 saat öğle uykusu için fazla eğer gece düzenli uyuyorsa 3 saat uyumaması lazım. yalnız gece çok sık uyanıyorsa sürekli hareket ediyorsa vs gündüz uyuyabilir ama yine de bakıcıya dikkat edin. evin her odasına kamera koyun.


guta

Bakıcı ile fazla uyuma psikolojik de olabiliyor. Nasılsa annem yok evde, kalkıp ne yapacağım modu olabiliyor. Bizimkinde de olmuştu. Kamera varsa evdeki ruh haline dikkat edebilirsiniz, neşeli mi, oyun oynuyor mu gibi. Pimpiriklendirmek asla istemem ama sıkıntıdan uyuma ihtimali var. 


ankaanka

Gece 12 en gec uyur sabah en gec 8 kalkar 2.5 saat öğlen uyurguta

Bu arada bizimki de öğlen 3 saat uyuyor ama her zaman öyleydi. Aynen sizinki gibi 11 gibi uyuyor akşam, sabah da 8 de kalkıyor. Düzeni bu şekilde.


ankaanka

Daha önce 1.5 en fazla 2 saat uyudu şimdi daha fazla uyuyor bu dikkatimi çekmeye başladı bazen de aklıma kötü şeyler geliyor


kucukadam

Kamera var mı eviniz de? Yoksa hemen edinin derim zira ilaçtan şüphelenmeniz bakiciniza tam da guvenmediginizi gösteriyor ki bu durumda mutlaka kamera kullanın. .. haftasonu ne kadar uyuyor?kakamel

gece 12de uyuyor demişsiniz, ben gece 12de uyusam öğlen değil 3 saat, 6 saat uyurum herhalde şu yaşımda. 8 saat gece 3 saat gündüz toplam 11 saat uyku normal bence. Kamera koymak içinse çok uyumasına lüzum yok, her koşulda kamera konmalı. Nice güvenilen bakıcıların ne vukuatlarını duyuyoruz.


sema51

12 çok geç değil mi? Ben 9'da yatırıyorum bu aralar 10'a sarktı diye üzülüyorum. Yatma saatini erkene alın. Bence de kamera iyi olur, çocuğa uyku ilacı verecek kadar gaddarsa bir tek bunla kalmaz, tavırlarından anlaşılır. Ama içim rahat olsun derseniz çocuk doktoruna gidin çok uyuyor bir sağlık sorunu olabilir mi deyin. Laf arasında sorarsınız aklıma bu bile geldi bunu anlamanın bi yolu var mı tahlille falan diye zaten varsa söyler size.


Cevaplamak için Üye ol