Maltepe dragos cevizli atalar civarında kreş

dilekistanbul soruyor: 8

Merhabalar,

geçmişe baktım fakat güncel bir başlık bulamadım. ben  asrın neşe erberk ya-pa anaokulları ile telefonde görüştüm ve yüzyüze görüşmeye de gideceğim. altıncag tad akd kids deha erken saatte kapadıklarından malesef elendiler.

sizlerin bu civarda bildiğiniz başka anaokulları varmıdır 3 yas için uygun bahçesi büyük ingilizceyi hakkıyla veren öocuğun sıkılmadığı.

benim bahsettiğim okullar hakkıdda da yorum yapabilirseniz sevinirim.

teşekkürler

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


gamlibaykus

Merhaba dilekistanbul, ben de aynı bölgede okul arıyorum ve yüzyüze fikir alabileceğim kimse yok ancak netten araştırıyorum ve kafamdaki karışıklıklar da gitmiyor. Sorunuza  2 aydır cevap yazan olmamış benim soruma da yazılmaz diye düşündüm ve yeni başılık açmak yerine size direk  sormak istedim belki  bu  geçen 2 ay  içinde edindiğiniz gözlemleri benle paylaşırsınız diye düşündüm. Ben de dragos akd kids maltepe akd kids ve tad la görüştüm önceliğim dil okulu ama hiçbiri tam olarak içime sinmedi maltepe akdnin binasını beğenmedim çok havasız ve bakımsızdı baçsesi de çok kötüydü ama pedogog ve müdüresinin yaklaşımı gayet pozitif ve sağlıklıydı akd kids dragos ise binası bakımlı fakat sınıfları çok geniş değildi neyse binanın fiziki koşıllarını bıraktım bir tarafa ingilizceden verim almaya odaklandım fakat bana görüştüğüm kişilerin sahibinin tavrı çok garip geldi biz mükemmeliz kimse umrumuzda değil tavrı hakimdi eğer bu tavır okul iklimine ve çocuklara da yansıyorsa vay halimize tad derseniz o da kadrosunu sanırım güncelliyor yabancı öğretmen mi yoksa ingiliz dili edb mezunu bir öğretmen mi gelir şu an net bir şey söyleyemeyiz dediler diğer ne karar vereceğimi bilemedim 


OkyanusSancaktepe

Merhaba,

Sancaktepe-Okyanus kolejinde ben Nedime AKSEL  Kurumsal Tanıtım ve Satış Müdürüyüm.Kampüsümüzde okul öncesi kadememiz yer almakta.Okulumuza 36 ayını doldurmuş öğrenci kayıtları alınmaktadır.Eğer okul arayışınızı hala devam ediyorsa, 0530 1496831 kurumsal iletşim numaramdan bana ulaşabilirsiniz.Sizlerle tanışmak,eğitimimiz hakkında sizlere bilgi vermek isterim.

Saygılarımlasefe86

Küçük dahiler anaokulu hakkında bilginiz varmı 


bianca34

Herkese Merhaba,

Sizlere yardımcı olmak adına Akd Kids Dragos hakkında birkaç şey yazmak istiyorum. Benim kızım geçen yıl (2016) akd kids dragosa gitti malesef çok pişman olduk. Öncelik sebebimiz dil ağırlıklı olmasıydı fakat hiç anlatıldığı gibi olmadı yani biri apple derken diğeri elma demedi. Tam tersi türkçe konuşan öğretmen varken ingilizce öğretmeni yoktu yada ingilizce öğretmen varken türkçe öğretmeni yoktu. Sürekli birinden biri ya hasta ya işi var ya çocuğu hasta vs. ve bu yüzden kızım sadece ing. öğretmeni olduğu zamanlarda derdini kimseye anlatamadı. Bunun dışında öğretmenlerinin lisans mezunu olduğunu söylemişlerdi fakat alakası yok hatta biri lise mezunu diğer yabancı olansa muallakta. ( Kendisi azerbaycanlı)  Okula ilk başladığımız zaman bir yabancı öğretmeni vardı ki kızım onu çok sevmişti. 1 hafta sonra annesi hastalandığı için ülkesine (polonya) geri dönmesi gerektiğini söylediler ve haliyle inandık. Daha sonra yaptığım bir araştırmaya göre kendisi bahçeşehir kolejine girmiş. Bunun dışında yaramazlık yapan çocukları diğer sınıflara göndermeler (ceza olarak), benim kızımı göndermediler evet ama sonuçta böyle olumsuz bir ortamdan çocuğum tabiki de etkilendi. Ha neden almadım okuldan derseniz, aldım ama ara vererek sonra mecbur kaldım tekrar vermeye. Başka bir okula, çocuklara alışması zor olur diye. Yazacak aslında o kadar çok şey var ki. Mesela sınıfları da evet çok küçük ama biz dil eğitimine daha çok önem verdiğimiz için böyle oldu. Bu rahatsız olduğum konuları oranın sahibi K..n Beye ilettiğim zaman tabi tabi hallederiz diyip hiç bir şey yapmadığına şahit olduk. Ayda 1750 tl yi kredi kartından çekmeyi çok iyi bildiler ama ! 
bianca34

2016 2017 öğretim yılı gitti. Yani geçtiğimiz mayıs ayında ( 3 ay önce) bitirdik


bianca34

Bu okulla ilgili detaylı sormak isteyene özelden daha bir çok şey yazabilirim. 


guleksi

bende arıyorum buldunuzmu anaokulu?


bianca34

Merhaba benim kızım bu yıl ilkokula başladı :(


Cevaplamak için Üye ol