Ataköy 1 montessori anaokulu

missmarttle soruyor: 2

Merhaba,

Kızımı 2,5 yaşında kreşe vereceğim, tahminen eylül başında, 30 ayını doldurmuş olacak. Evime yakınlığı sebebiyle 11. Kısım villalarda yer alan kreşleri düşünüyorum. 1 Montessori Anaokulu henüz yeni sayılacağı için (geçen yıl açılmış) internette fazla yorum bulamadım, İnstagramdan takip ettiğim kadarıyla yaklaşımlarını beğeniyorum ancak gerçek veli tecrübelerine de ihtiyacım var. Şu ara kayıt dönemi, randevu aldım gezip görmek için. Ama nihai kararımı vermeden önce varsa eğer tecrübesi olanlardan olumlu olumsuz yorumlarını dinlemek isterim.

Şimdiden teşekkürler 🙏��

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


Ussula

Merhaba, ben de bugün kızım için Ataköy, Bakırköy ve Bahçelievler civarında oyun grubu baktım ve biranaokulunu gördüm. Görüşmenizle ilgili izlenimlerinizi burada paylaşırsanız memnun olurum. Başka annelerin de bilgisi varsa süper olur. Ben bunun dışında Aylin Kotil, Mygym, Mavi Kanguru ve Muzipoya baktım. İyi araştırmak lazım. 


momofangels

Merhaba, 

Okuldaki 2 yılımızı tamamladık. Başladığı günden bugüne kadar eğitim ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak devam ediyorlar.3 Çocuğa sahip  Kurucusunun sürekli kurumun başında olup her detayla ilgilenmesi benim için en büyük artılardan birisi. Okulun sıfırdan bir bina olması, temizliği ve yemeklerde tavuk, hindi kullanmamaları diğer artıları. Öğretmenleri uluslararası montessori sertifikalı, eğitim felsefesini benimsemiş süper bir ekip var. İngilizce eğitimleri , branş dersleri ve tabii ki Montessori eğitimleri harika. Hayatları boyunca görecekleri tüm bilgileri somutlaştırarak , çocuklar ilerde kaygı yaşamalarını engelleyen bir sistemde ilerliyorlar. Örneğin benim çocuğum bu yıl okul öncesi olacak ama onluk ,yüzlük, binlik kavramlarını bilip sayı oluşturul hatta onları toplayabiliyor. Kolaydan zora doğru giden tüm materyallerle oyun oynarken geometri, matematik, coğrafya konularını öğrenmiş oluyor.  Diğer velilerden de görüştüğüm kadarıyla çok memnunlar.  Cevaplamak için Üye ol