Ataşehir bölgesi kreş düşler şatosu, akd kids, küçük şeyler

elif_Piril soruyor: 8

Merhaba,

Kızım için ataşehirdeki kreşleri gezmeye başladım. Akd kids, Düşler şatosu ve küçük şeyler hakkında bilgisi olan cocuğunu gönderen ebeveyn varmı? Yardım rica ediyorum.

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


cilekli_pasta

biz düşler şatosuna gidiyoruz..bizde ataşehirdeyiz. tavsiye ediyorum.


seberari

Merhabalar:; yaklaşık 1,5 yıldır yeni dünyalardayız. memnunuz tavsiye edebilirim. Sevgiler.


elif_Piril

Merhaba Kaç yaş gurubundasınız? Ayrıca ingilizce eğitimi varmı? Sınıflar kaç kişilik?


maviyel

Merhaba Ataşehire servisi olan ama gerçekten çok memnun olduğum bir kreş var. Bugün birçok anneye de önerdim zaten. Kampüs Kreş. Beni çok şaşırttılar, inanılmaz güzel bir kreşte çok güzel bir hizmet verdikleri için ve ticari olmamaları tek şube ile çalışmaları nedeniyle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

. Türkiyenin en büyük kreşi diye tanıttılar kendilerini. Pilot okul olarak büyük bir yatırımla açılmış. Benim oğlum 6 aydır burada kayıtlı . Çok memnunuz. Kocaman 2 dönüm kadar acayip güzel bir  bahçesi var, yüzme havuzu kış bahçesi, konferans salonu, spor ve dans salonları, kokteyl ve partiler için  ayrı salonları var. Branş öğretmenleri, özellikle de ingilizce ve müzik hocaları süper.

Herşey çok modern, oyuncak çeşidine inanamazsınız, okuldan girdiğinizde yüksek cam tavanlı kocaman bir avluya açılıyorsunuz bütün çocuklar orada oynuyorlar. 20 tane falan sınıf var. etkinlik sınıflarının içinde kendi tuvalet ve lavoboları var. bilgisayar derslikleri var.Akıllı tahtaları var. Yani o en büyük ve pahalı okulların anaokullarıyla yarışır durumda. Ben görünce şok oldum ama kayıt ücretinden korktum en çok. Tümüyle özel olmadığı için kayıt ücretleri çok makul. Bence kesin değerlendirin. Ben çevremdeki herkese duyuruyorum. Ticari kaygıları hiç olmadığı için tanıtımlara bile daha yeni yeni başlamışlar.

www.kampuskres.com.tr adresinde e- broşürleri var. Buraya yazabilmek için siteyi ilk kez bu kadar inceledim ben de. Anasayfada e-broşüre tıklarsanız detaylıca inceleyebilirsiniz. Umarım faydam dokunmuştur. Çok zor bir karar kolaylıklar diliyorum herkese...  gizem78

Merhaba biz de iki yıl önce kızımız için okul seçimi konusunda kaygılıydık. Uzun okul arayışları sonrasında oturduğumuz sitedrki tanıdıklarımızında tavsiyesiyle Ataşehir Düşler Şatosu Anaokulunda karar kıldık. Iyi bir eğitim programı deneyimli öğretmenleri ve alanlarında uzman psikologlarıyla, duyarlı ve titiz anlayışlarıyla ayrıca bizim için en önemli konu olan güvenilir ve samimi duruşlarıyla çok mutlu bir iki yıl geçirdik. Bu yıl kızımız artık ilkokula başlayacak bizim için tekrar doğru okul kaygısı başladı. Umarım bu kez de düşler şatosu gibi doğru bir karar verebiliriz .


oko


Biz de çevreden duyduğumuz olumlu referanslarla gittik ama gitmez olaydık.

Dışarıdan güzel bir ambalaj yapılmış bir paket düşünün ama içini açtığınızda bomboş olduğunu görüyorsunuz. Tavsiyem şiddetle uzaklaşın..


elif_Piril

Merhaba Bizde kampüs kreşteyiz. Mayıs ayında başladık. Ama çok hastalandık. 1 hafta gidip 2 hafta gidemedi. Bu arada geniz eti ameliyatı olduk. 3 aydır kreşe gitmiyordu. Bugün tekrar başlattım. Kreşten çok memnunuz ama benim kızımın bünyesi biraz zayif bu nedenle mikropları yenemedi 6 ayda 10 şişe antibiyotik içti.

Düşler şatosu için ben gidip gördüğümde çok kurumsal gelmişti. Ben daha butik bir yer aradım.


ngu

biz ataşehirde ekol anaokuluna gidiyoruz. okulun sahibi behiye hanımın eğitime yaklaşımı ve eğitim amaçları bizimkilerle örtüştüğü için burayı tercih ettik. hayalperest velilere çocuğunuz çok yetenekli, mükemmel diyerek umut vermek ve karşılığında paralarını almak yerine eğer gerçekten yeteneği varsa bunu keşfetmeyi amaçlıyor ve sadece gerçekçi bilgiler veriyorlar. şımarık ve her istediğini sorgusuzca karşısında bulan çocuklar yerine oyunun ve dersin vaktini bilen, doğru yaptıkları karşısında ödüllendirilen, ayakları yere basan, karakterli çocuklar istiyorsanız ekolü çekinmeden tavsiye edebilirim..

iyi ki bu okula denk geldik, behiye hanıma ve öğretmenlerimize saygılı ve karakterli çocuklar yetiştirmemize yardımcı oldukları için teşekkür ederiz.


Cevaplamak için Üye ol