Hareketli bir cocuk icin kurs onerisi

akasya2213 soruyor: 6

Herkese merhaba

4.5 yaşında bir oğlum var yaşıtlarına göre fazlaca hareketli.

Özellikle ziplamayi çok sseviyor.

Elele tutuşup yatağın üstünde biraz zipliyoruz ama çoğu kez onun enerjisine yetişemiyoruz. Birde akranlariyla iletişim sorunu var yani kendinden büyüklerle takılmayı tercih ediyor çoğu kez. Bu iki veri doğrultusunda bir kursa yazdirayim diyorum minigimi sizce bu ne olabilir jimnastik geldi aklıma başkaca ne yapabilirim. Fikirlerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ardaesra

Merhaba. Aikidoyu gercekten oneririm. Hepsi bir arada oluyor zaten bu sporun dogasinda. Jimnastik, denge, disiplin, grup icinde duzen alma, mitivasyon, bol ziplama arti oyun :) Ama kaliteli bir yerde gitmenizde fayda var. Istanbuldaysaniz bizim gittigimiz yeri onerebilirim. Her iki yakada da var subesi. Aikimode.. Sevgiler...


guta

4-6 yaş arası cimnastik öneriyorlar, benim oğlum da 2 sene gitti. Hem enerji atma hem vücudunu kullanmayı öğrenme açısından çok faydalı oluyor. Daha sonraki yıllarda diğer spor dallarına kayabilirler.ya da o yaş için yüzme çok ideal oluyor ama kışın biraz zor oluyor tabi.


dilrubaa

Istanbul icin kurs da onerebilirseniz cok sevinirim, takipteyim ben de


firavun

Aikido ve yüzme + 1..yüzme için Aquatods u önerebilirim


guta

Jimnastik için biz istek kolejinin kursuna gittik, gayet memnunduk Yüzme için fenerbahçe spor kulübünün kursuna gittik, ondan da memnunduk ama oğlum biraz üşüyordu, suyun hafif soğuk olduğunu söylüyordu.


akasya2213

Herkese çok teşekkür ederim birçok bilimsel makale okudum. 7 yaş öncesi jimnastiği öneriyor pek çoğu. Jimnastikte karar kıldık. Soruyu ankarada onerebileceginiz jimnastik kursu varmı olarak degistiriyorum:)herkese iyi bir hafta sonu diliyorumCevaplamak için Üye ol