Anabilim 2020 - 2021 ilkokul kayıtları hakkında

Medulla soruyor: 10

Merhaba,

2020 - 2021 Eğitim Öğretim yılı için Anabilim Ümraniye kampüsü için araştırma yapıyorum. Önerilerinizi, deneyimlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim. Özellikle ilkokul 1. Sınıf için kayıt ücretleri hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi? Teşekkürler..

Bu soruyu cevapla


27 Cevap


ferryboat

Merhaba, kızım Akademi Deha Anaokulu’nda, sahibi Anabilim’in kurucularından Muhabbet Oğuzcan. Bir arkadaşımın da oğlu orta son sınıfta Anabilim’de... Benim bildiğim başarı odaklı, akademik başarıya önem veren bir okul. Biraz zorluyorlar diye biliyorum. Ayrıca üstün zekalılar için de sınıflar var. Bizi de oraya yönlendiriyor okulumuzun sahibi fakat ben öyle bir eğitim istemediğimden göndermeyeceğim kızımı.


evhamlianne

Merhaba, hem akademik hem de sosyal yani guclu olan bir okul yonunde duyumlarim. Biz de 5.sinif icin kaydolduk. Bahcesehirden gececegiz buraya. Umraniye kampusu cok begendik. Âdeta bir otel temizligi ve konforunda.


alyaly

Merhabalar bu sene kızım 1. Sınıfa başlayacak birkaç okul arasında kaldık bilgisi olan var mı?

Dragos Bahçeşehir Koleji

Çamlıca Bahçeşehir Koleji

Anabilim Maltepe Kampüsü

Fen Bilimleri Ataşehir


evhamlianne

Anabilim maltepe kampus 5.sinif velisiyim. Okul gerek ortami, gerek profesyonelligi, gerek ilgisi, gerek akademik yonden guclulugu ile cok cok memnunuz. 


hanifeuysal

oğlum bu perşembe bursluluk sınavına girecek ümraniye şubesinde .Ama bu sene diğer okullarda da gördüğüm acayip bir zam yapılmış sanırım korona zamanı silinen kayıtların açığını yeni velilerden alacaklar belli.Geçen sene 3 yanlış olana %80 olan burs bu sene %40 olmuş diğer okullarda.Çocuk bir diğer okul sınavında 4 yanlış yapmış 55 bine düşüyorlar %35 burs ile yemek kırtasiye kitap ayrı olacak .Bu nasıl düzen , çoğu da bu sene sıfır yanlış bile olsa en fazla %60 burs veriyor .Yüzyüze sınav yapılsın o zaman.Her veli acaba çocuğu bilgisayarın başına oturtup odadan çıkıp gitti sınav bittğinde de geri mi geldi , çocuk bu veli mi yanıtladı ? korona tedbirleri bitince alın yüzyüze madem .Hayallerim suya düştü , bir kaç sınav daha var kayıt olduğumuz ama boşa giriyor hepsi ağız birliği yapmış.Medulla

@hanifeuysal merhaba. Anabilimde 55 bin mi istediler acaba?


hanifeuysal

henüz fiyat alamadım bu hafta alacağım medulla    55 bin civarı %40-50 burs kazandı çocuk şaka gibi , inanın bu sene garip bir şekilde ücretler artmış ...Şimdi düşünüyoruz nette bu kadar yaygın eğitim videoları olduğunu bilmezdim eleyerek en güze anlatan öğretmeni bulduk online testler var biz anlatıyoruz online ingilizce kitapalr testler uygulamalar var aslında temel eğitim üstüne çocukta da iş bitiyor .Bu sene korona nedenli gördük online eğitim de olabiliyormuş , açıkçası bütçe bakımından 30bine bursla düşmezse özele göndermeme kararı aldık kendi okulumuzu seviyoruz oraya devam edeceğiz taşınacaktık taşınmayız bir süre daha .Büyük kararları bile erteler olduk , kafamız çok karışık bizi bu hale getiren sisteme öfke duyuyorum .Anne babalarımızın bu derdi yoktu eve en yakın okula giidyorduk eiğitm iyiydi.öğretmenler severek işine gelen eğitimcilerdi.liseyi uzak yerde kazanınca çok korkmuştum nasıl gideceğim diye altı üstü 5 km :( şimdi nelerle uğraşıyoruz .


alyaly

Merhaba

ilkokulda bahçeşehir koleji hakkında tecrübe sahibi olan var mı?ataşehir bahçeşehir ve çamlıca bahçeşehir koleji ilkokulu ile ilgili bilgi alabilir miyim?

@evhamlianne siz bahçeşehir kolejinden memnun kalmadınız mı?
MertB

Çok önemli bilgiler için teşekkürler

biz eleye eleye 3 okul arasında kaldık yorumlarınızı rica ederiz 

dragos bahçeşehir

Çamlıca bahçeşehir

maltepe anabilim


Medulla

Merhaba,

Biz Anabilim Ümraniye kampüsündeyiz. Açıkçası okuldan ve öğretmenlerden çok memnunuz. Fakat bu sene çok yüksek bir zam oranıyla karşı karşıyayız. Cevaplamak için Üye ol