Taşınma için pratik öneriler

EsraEA soruyor: 3

Yakın bir zamanda ev taşıyacağız. Bir iki alternatif var, bu hafta içinde bulamazsak bir tanesine geçeceğiz.
Bizi en çok zorloyacak olanlardan birisi 1500den fazla kitap var. Bir kısmını koliledim. Alta kitap, üste de "taşıyana da günah" diyerek kazakları koydum :) Tutacağımız ev yakın olursa önce kitapları ve her zaman kullanılmayan mutfak malzemelerini taşıtıp, akşam çocuklar uyuduktan sonra yerleştiririm diyordum ama pek fırsat kalmayacak gibi.
Taşınma sırasında her konuda kolaylık sağlayacak önerileri olan var mı?

Bu soruyu cevapla


23 Cevap


elfpnrckr

Sorunun sorulması üzerinden çok zaman geçmiş ama belki başka arayanlara faydası olur


eddacelik

Bizde Egetur Nakliyat ile İzmir'den İstanbul'a taşındık. Kendilerinden çok memnun kaldık. Daha önce Eşimin çalıştığı firma ayarlama yapmıştı taşımamızı ve hiç memnun kalmamıştık. Bu kez bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine Egetur'u seçtik ve çok da memnun kaldık. İstanbul'da da yerleri var diye biliyorum. isteyen bu firma ile görüşebilir. web siteleri www.egeturevdeneve.com.tr  


dilekwisteria

Tam çözüm olabilir bu size, Geçen hafta sitemize taşınan daha sonra tanıştığımız bir hanım plastik kutu kiralamış bir firmadan taşınmak için. Şov yaptı resmen. Kamyondan 45-50 adet yeşil aynı kutu indi. Tum site Hanıma baka kaldık. 1 Karton kutu, 1 Torba, çanta yoktu kamyonda hep yemyeşil kutu. Etkilenmedim desem yalan olur.  miltonbox sanırım kutu kiralama şirket adı. Ben 4 kere taşındım. aile ile taşınmaları saymıyorum. Bundan sonra sabırsızlıkla taşınmayı bekliyorum. Gerçekten güzeldi. www.miltonbox.com adresine bir bakın.
Cevaplamak için Üye ol