Ev için oyun tavsiyesi

werty_werty soruyor: 9

3-4 yaş arası çocuklar için evde tavsiye edeceğiniz bir oyun var mı? eğlenmesi benim için önemli ailemizin üyeleriyle vakit geçirirken keyif alabilecek bir oyun biliyor musunuz?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


mustafamami

instagram ya da facebook'ta oyuncuanne profilini takip etmenizi öneririm. 


barkinim

Ayni dertten bende muzdaribim kresten surekli hastalanmasi sebeiyle aldim evde kaliteli vakit gecirmesini istiyoruz zaten krestede etkinlik adi altinda hamur oynama pad saati cizim boyama kesme yapstirma gibi oyunlar oynayarak vakit geciriylar sizlere tavsiyem bu


mindful

oyuncuanne yi takip edebilirsiniz. ya da basitvemutluyasam ı. güzel ve faydalı paylaşımlar var. hayalgücünüzü kullanın mutlaka.


sebnemak

http://www.sevtapayciucar.com/?p=7531

bu sitedekı ,altta olan top yapıştırma oyunu çok eğlenceli görünüyor.barkinim

Allerji atopik cocugu olanlar lutfen buraya yasadiklarini yazabilirmi


eltemtn

barkinim ayrı bir soru olarak sorun burada görmezler oyun konusunun altında


werty_werty siz genel olarak zaman geçirmesi için oyun fikirleri mi arıyorsunuz, yoksa belirli bir gün için bir oyun mu


ozlemeren

Origami,kesme yapıştırma,ip oyunları ve makas çalışmaları yapıyoruz biz evde. Ve bol bol kitap okuyoruz.Bu etkinlikleri yaparken oldukça keyif alıyorlar.


werty_werty

Genel olarak bir öneriden bahsettim @eltemtn.

Herkese teşekkür ederim fikirler için :)


lifecan

benim32 aylık kızım doğduğundan beri atopik dermatit..kortizonlu merhemleri hiç kullanmıyorum..bebekken bır kere kullandım onuda bilmeden yaptım sonra çok pişman oldum.dönem dönem artıyo.devamlı nemlı tutuyorum.nişastayla yıkıyorum.coresatın kullanıyorum.ama onuda çok kullanmak istemiyorum çünkü coresatini iki kere sürünce hemen düzeliyo.ve cildi normalden daha beyaz oluyo.buda beni düşündürüyor tabiCevaplamak için Üye ol