Biltes koleji kagithane bilgisi olan var mi

yakoo soruyor: 3

Merhaba 6 ve 4 yaslarinda 2 cocugum var. Gecen hafta Biltes kolejini gezdik. Guven verdi. Bilfen okullarinin kitaplarini okutuyorlar. Bu okul hakkinda bilgisi olan varsa, cocugunu gonderen vs yazarsa sevinirim. 

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


iven

Merhaba,

Bizde Biltes'i düşünüyoruz ama ben kemerburgazda yeni açılacak olan okulu görmek istiyorum önce onunda henüz kayıtları başlamadı. Kağıthane'deki yerine eşimin yeğeni gidiyor bu sene başladı. Oldukça memnunlar sadece servis olayında biraz sıkıntı yaşadılar ama şimdi servis firmasını değiştirmişler bu sorunuda halletmişlerdir diye düşünüyorum.

Ayrıca sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmaya çalışırım.iven

Merhabalar,

Biz Biltes Kemerburgaz'a kayıt yaptırdık. Geçen sene 2 arkadaşımın çocuğu gidiyordu ve çok çok memnunlardı, bu sene tekrar ziyaret ettik ve uzun uzunda sohbet ettik sağolsunlar bizi çok aydınlattılar ve şuanki ve ileriye yönelik planlarınıda paylaştılar. Okuldan ziyade bir aile olarak benimsiyorlar ve sizede ister istemez o enerji geçiyor. Okulun fiziki şartları mükemmel biz çok beğendik ama bizim için önemli olan eğitimi ve bu konuda da referansımız olduğu için kafamızda herhangi bir soru işareti kalmadı. Sizinlede paylaşmak istedim.


arastiranveli

Biltes koleji,

Yıl boyu aksaklıkları dönem başında 2-3 ay sürekli öğretmen değiştirmeleri, okula girdiğiniz anda sınıflardan gelen öğretmen bağırtıları, erken kayıt için kurnazlık yapmaları daha birçok konu bence iyi araştırın çocuk özel okula gidecek diye böyle bir okula göndermenin faydası yok kişisel kanaatim yaşadım gördüm... Cevaplamak için Üye ol