meme ucu çıkarıcı.. pompayla aynı işi görür mü?

nurturia soruyor: 5

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


larem35

ben aldım chicconun meme ucu çıkarıcısını ama hiç bir işe yaramadı.ilk gunlerde sol gogus ucumu biraz bununla pompalayıp ollumun ağzına eriyordum bir iki çekıyordu,sonra yıne uç ıçe gırıyordu.ben mı kullanmayı bilmedimde işe yaramadı,bilemiyorum.


birde lansinohun var belkı o daha ıyıdır.


river

ben de bu sorundan çok çektim.resmen cebelleşiodum emzirirken sinirden ölüyodum kızım tutamıyo diye..şuan 2 aylık olmak üzere ve gögüs ucumu tutabiliyo.elektirikli pompa ve manuel pompa kullandım baya.ben kızım uyanıkken emmiyor diye kullanmıştım.sağıp biberona koyup veriyordum.meğer reflü varmış yavrumda o yüzden ememiyormuş.geçen hafta çok kusmasıyla doktorda aldık soluğu.reflü ilaçlarına başladık.sorun azaldı biraz..şimdi emiyor.bu arada yaptığım pompalar sayende gögüs ucum çıktı.çok işe yerıyo.zamanla bebişiniz de tutmayı öğreniyo tabi..


angelique

evet hic bir ise yaramiyor, verdigim paraya en acidigim urundur.


nisa06

ben de lansinoh almıştım fena değil anlık çıkarıyor o arada bebiş kaptı kaptı shemen içine kaçıyor tekrar.


fatmagunes

ben baştan elektrikli pompayla çıkarıyordum ucunu sonra lansinoh 'un meme ucu çıkarıcısını aldım, memnun kaldım. çok pratik oldu. elek. pompa taşıma derdi de kalmadı. 1-2 ay sonra ona da gerek kalmadı, kendisi tuttumu bırakmıyodu :)Cevaplamak için Üye ol