Doğum günü hazırlıkları

nihalmete soruyor: 5

merhaba arkadaşlar

benim oğluşumun doğum gününe çok az kaldı, heyecan sardı beni. öncelikle eve sığmayız dışarda yapalım diye düşündüm, ekim sonu olduğu için kapalı bir mekan olsun istiyorum, pastane olabilir mesela, önerisi olan varmı bu konuda. hatıra defteri alacağım. bi de slayt yapmak için müzik önerisi istiyorum. partimizde çocuktan daha çok yetişkin olacak acaba 1 temalı kağıt tabaklar uygun olur mu bilemedim? pasta etiketi ve kapı afişleri formatına ihtiyacım var.. daha neler yapabilirim, yardımlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim..

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ipekkusgoz

Biz de eve sığmama sorunu yüzünden mekan tutmuştuk.Nerede oturuyorsunuz, ona göre bizim mekanı tavsiye edebilirim.Biz de çocuk çoktu maşallah:),o yüzden palyaço epey işe yaradı onları oyalamada.Bol bol da balon vardı ama o işle palyaço ilgilenmişti sağolsun.Slayt işini bir arkadaşa yaptırmıştık.Ama hatırlamıyorum inanın.Sadece o sırada tüylerimin diken diken olduğunu hatırlıyorum:)). Ben de anı defteri açmıştım ve gelenlere teşekkür kartı hazırlatmıştım. Bu ikisini kidominoya yaptırmıştım.anı defterinin kapağında ismi yazıyordu oğlanın.Kağıt tabak ve kapı süsü gibi şeyler yoktu bizde.Mekanın tabakları yeterli olmuştu. Sadece 'Happy Birthday' süsü vardı.Pasta klasikti tabii, 1 şeklinde.Ama epey araştırmıştık.İsterseniz resmini paylaşırım.'happy birthday' harflerinden oluşan mum seti almıştım Tchibo'dan.Pastaya mum koymamış, o mumları üflemiştik.

Şimdilik bunlar geldi aklıma.


ediluj

http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/5360e056-ea76-4469-b380-9f5c011e5957/1/1-yas%29%29%29yaklasiyooorr ; bizim ekim 2010 annelerinin gecen seneki hazırlıkları:))ben birmax.com dan fotograflı magnet yaptırmıştım. Çok guzel anı kalmıştı..Birde kalabalık bir parti:))


ediluj

sanırım sayfa gözükmedi.Ekim 2010 annelerinin grubuna girerseniz 1 yaş  yaklaşıyor konu başlığı altında yaratıcı birçok fikir edinebilirsiniz..


yasminada

https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/AdaduruSekerOrganizasyon bu adresten örnek ve sipariş ÜZERİNE yaptıklarımı görebilirsiniz


nihalmete

teşekkür ederim arkadaşlar cevaplarınız için, ipekkuşgöz ben Ankara dikmende oturuyorum.ediluj hemen bakıyorum yönlendirdiğin sayfaya, yasminada teşekkür ederim, hemen senin sayfanada bakacağımCevaplamak için Üye ol