kızım emmek istemiyor ne yapabilirim?

BusraNas soruyor: 1

kızım yakında 4 aylık olacak.. 3 aylıkken 5gün kakasını yapmadı o dönem birde uzun yolculuk yaptık.gittiğimiz yerde lavmak yapmak zorunda kaldık.o gün birden emmek istemedi daha önce emmeye doyamazdı.kabızlığından mı mekan değişilkiği mi hava değişikliği mi bbilemedim bir de arada emzirmek için ortam müsait olmadığında pompayla sağdığım sütü biberonla verdiğim oldu sebep bu mu bilemiyorum.
neşesi keyfi yerinde uyurken emdiği için geceleri saat kurup birkaç saatte bir emziriyorum ama buna daha ne kadar dayanabilirim bilemiyorum.gündüz bir iki çekip bırakıyor kilo kaybetmeye de başladı lütfen bir çözüm bilen varsa paylaşsın.
Üzüntümden göz yaşlarımı tutamıyorum.İlk aylar meme ucu çatlağı dolayısıyla emzirirken çok acı çektim tam da bu sıkıntıyı aştık emzirmenin mutlulluğuna keyfine varacaktım ki emme problemi çıktı ortaya...

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


arse01

2 gündür bizde aynı şeyi yaşıyoruz.Oğlum 7 aylık.Dün akşamdan beni emmedi.Dün en son emerken dişini memeye geçirmişti.Canım öyle çok yandı ki gözümden yaş geldi.Acaba onu mu hissettiki.Ondan sonra emmedi.Hele gece kabus gibiydi.Ağlıyo ama emmiyo.Yarın doktora gidecez.Allahım inşallah bi rahatsızlığı yoktur.Bu bir süreçsede çabuk geçer inşallah.
Cevaplamak için Üye ol