Evlilik Yıldönümüne Bebekle Gitmek ? Ankara'da neresi ?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


kedidirkedi

Biz de hep bebeğimizleydik özel günlerimizde. Sadece bir kez sevgililer günüydü çıkmıştık, sinemaya gitmek için ama onda da aklımız hep kızımızdaydı. Hiç bir şey bir daha eskisi gibi olmuyor ama bu kötü oluyor demek değil bence.

Nereye gidilecegi konusunda İstanbul'da oldugum için yorum yapamıyorum.

 

Mutluluklar.


CokBilmis

Ben kızım küçükken dışarı çıkmak istemediğimden özel günleri evde kutluyordum.

Eve yemek ısmarlarsanız, hepiniz başbaşa olabilirsiniz.

Pizza filan değil tabii, romantik bir akşam yemeği ısmarlayın. İnanın yol parası, otopark parası filan da vermeyeceğinizden, dışarıda yiyeceğiniz yemeği eve ısmarlamak daha karlı oluyo :) Hatta cebinizde kalacak parayla bir de gündelikçi tutup, o gün evinizi pırıl pırıl yaptırın. O sırada da siz kızınızla süslenirsiniz. Eve güller sipariş edin. O gün dinleyeceğiniz müzikleri yükleyin bilgisayarınıza. Biraz da mum yaktınız mı, sizden keyiflisi olmaz.

Hem bu kadar emek verdiğiniz günü asla da unutamazsınız :)


kedidirkedi

Boool sütlü kahvenin içine belki bir tatlı kaşığı Baileys. Hani maksat koksun :)


CokBilmis

Ben özel günlerde Migros'un

Macro Banquet ürünlerinden sipariş ediyorum. Takım elbiseli adamlar kapıya kadar getiriyorlar. Soğuk yenecek ürünler hazır, sıcak yenecekler ise pişmeye hazır şekilde çiğ olarak geliyor. Ankara'da da böyle bir servisleri var mı bilmiyorum ama varsa şiddetle tavsiye ederim:

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/main.do?categoryId=16159


CokBilmis

Ne demek... :) İyi eğlenceler dilerim size...


fiyonk

Bizim evlilik yildonumumuzde kzim 6 aylikti, Eylul ayiydi.. Beraber gittik, acik havada oturduk, ama son ay hava soguk olacak, icerde belki sıkılacak bebeginiz. Evde hazirlamak olmayacakti, ozel gun gibi olmayacakti daha dogrusu, az oturduk, oz oturduk, beaber olmys olduk ucumuz; ama cokbilmisin fikri guzelmis, Antalyada da olsa nasiplensek ;)Cevaplamak için Üye ol