Prof. Dr. Namık DEMİR

pegy soruyor: 7

Prof. Dr. Namık DEMİR hakkında bilgisi olan varmı acaba?
Amniyosentez yapılacak ve onun ismini çok duydum. Bilgilerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


breeze821

zeropoint nickli arkadaşın dr u yanlış hatırlamıyorsam yardımcı olur sana.


oglumicin

kendisi benim de doktorumdu.. izmirde üzerine başka doktor yok bence... yüksek riskli gebeydim.. şimdi bebek sahibiyim... kaybolan hayallerimizi bize geri veren doktordur... kişi olarak da mükemmel bir insandır.. rahatlatır.. moral verir... ilk randevuyu 4 hafta önceden alabilmeniz dışında sorun yaşamazsınız....en azından biz yaşamadık...


Zelal_

Merak ettiklerinizi belirtirseniz daha net cevaplar verebilirim. Ben çok ama çok araştırarak seçtim kendisini. Doktorluğundan ve insanlığından çok memnunum. Kent Hastanesi'de çok iyi donanımlı bir hastane, imkanınız varsa (hastane sgk anlaşmalı değildi en son) vakit kaybetmeyin erkenden randevunuzu alın, gebelik haftanızı ve amniyosentez yapılması gerektiğini belirtirseniz öncelik tanınacaktır.


pegy

Randevumu zorda olsa alabildim. Benim 2Li test sonucum kötü çıktı Denizlideki doktorum amniyosentez önerdi. Bizde düşük riski olduğunu öğrendik. Bu bebeğimize zor kavuştuk ve normal olarak çok endişelendik. Bir araştırma yaptım kendi Dr. sordum Namık Beyin bu konuda çok iyi olduğunu duydum ve randevu aldım.


Zelal_

2'li, 3'lü test sonuçları hep bir ihtimal hesabıdır, moralinizi yüksek tutun, amniyosentezle en güvenilir sonucu elde edeceksiniz. Soracağınız tüm soruları önceden hazırlayın, Namık bey bıkmadan usanmadan tüm sorularınızı yanıtlayacaktır. Amniyosentezin prosedürü nedir, nasıldır bilmiyorum ama normal ultrasn kontrolü bile en az 45 dk sürer Namık hocayla... Güvenli ellerdesiniz, inşallah herşey yolunda gider ve sağlıkla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.


pegy

Çok teşekkür ederim. Ben bebeğimin sağlıklı olduğuna inanıyorum. İçimi çok rahatlattınız.
Sevgiler


filizturkeri

ben de 5 aylık hamileyim normal doğumyanlısı olduğunu yazmış bazı arkadaşlar,benimde aradığım bu...namık beyle görüşen yada doğumuna girdiği hastaları var ise yazarlarsa çok sevinirimCevaplamak için Üye ol