brunch için öneriler

ozgu_naz soruyor: 5

Naz'ın doğumgününü bir brunch sonrasında yapmak istiyorum. aklımda birkaç yer var ama önerilerinizi almak isterim. ortamı manzarası yiyecekleri güzel yerler arıyorum . paylaşımlarınızı alırsam mutlu olurum

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


EsraEA

Turkuaz, hangi ildesiniz? Istanbuldaysanız hangi semttesiniz?


ozgu_naz

yazmamışım dimi:)) istanbuldayız ama anadolu avrupa fark etmez


EsraEA

Biraz pahalı olsa da bu konuda Altunizade Mabeyn çok iyidir. http://mabeyin.com/?dil=tr

Bugün dışarıda kahvaltı yapalım dedik, bildiğimiz yer Mabeyn mi yoksa ilk defa gideceğimiz Beyce Sultanı mı deneyelim dedik, ne yazık ki Beyce Sultana gittik :( 
Fenerbahçe parkının orada True blue var. http://www.truebluelive.com/altSayfa.aspx?ID=1897 Yazin aksam gitmistim ama brunch oldugunu soylemişlerdi. Ortam da güzeldi.
Yok ben paraya kıyacağım, çok özel bir yer olsun dersen Lacivert:)  http://lacivertrestaurant.com/tr.html Kendisi benim hayalimdir de :)

Bunun dışında daha ekonomik ve güzel bir yer dersen,  İstanbul belediyesinin tesislerinin çoğuna gittim. Hepsi genel olarak iyiydi.  Bir ara Paşalimanı'ndakinin müdavimiydik. Hatta çocukların 40ları çıkmadan dışarıda ilk gittikleri yerdir :) 
Özellikle Malta köşkü, Çamlıcadaki ve Emirgandaki sarı köşk çok hoşuma gitmişti. Ama yok, haksızlık etmeyeyim gittiğimiz hepsini beğendik. Brunchlari da guzeldi. En azından bugün yediklerimizden kat be kat iyiydi.


hande_g

beykoz kavacıkta feyzikeyf var. 1 toplu doğumgünü , birde okulumuzun yaz brunchını yaptık. çoook güzel bir, hakikaten tavsiye edebilirim..


ozgu_naz

süpersiniz hanımlar teşekkür ederim. hepsine tek tek bakacağım:)Cevaplamak için Üye ol