KBB DOKTORU

nisanin_annesi soruyor: 2

Kızım çok sık nezle oluyor, ortalama ayda bir kez. Kardeşim de çocukken çok sık nezle olurdu, sonrasında bu durum orta kulak iltihabına neden oldu ve kulak zarı delindi. Naz'ın başına böyle bir durumun gelmesinden korkuyorum. Çocuk doktoru kulağında bir şey olmadığını söylüyor ama yine de iyi bir KBB uzmanına göstermek istiyorum. Var mı İstanbul'da (tercihen anadolu yakasında) tanıdığınız/bildiğiniz bir doktor?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


MineAda

Merhaba;
Bizde bir kaç ay önce nezle olduk. Çocuk doktorumuz antibiyotik ile tedavi etti iyileştik ancak burun akıntsı devam etti. Bizde devamlı gittiğimiz kbb doktoru İlyas Yücer'e (Kızıltoprak Sante polikliniği) götürdük. Kullağında sıvı gördü. basınç testi istedi ve test sonuçları yüksek çıktı ve antibiyortik ile tesavi etti. İnternetten ve dışarıdan duyduğum kadarıyla bu test ve tedavi yapılmasaydı. Kulağa operasyonla tüp takılması gerekebilirdi... Neyseki tedavi edildi.  İlyas beye Ada yada Mine derseniz tanır.
Birde yeni Kadıköy Şifa'nın Ataşehir polikliniğine transfer olan Hakan Yenice var. Bu doktordanda arkadaşım çok memnundu.
Aklıma gelenler bunlar. Geçmiş olsun.


aras

tubayekta benim oğlumda yaşadı kulak problemi devamlı sıvı birikiyordu.geniz etinin sebep olduğu anlaşıldı bende izmirde prf.dr.ümit uluöz izmir ege üniversitesinde ameliyatr yaptırdım.ve ameliyattan sonra çok gelişti artık gecelri çok güzel uyuyor nezle olmuyor ateşlenmiyor.. geçmiş olsun allah yardımcın olsun Cevaplamak için Üye ol