Ankara'da oyun grubumuz

tulinakyildiz soruyor: 4

Kendi içimizde sohbet ediyor ama ağırlıklı çocuklarımızla kaliteli vakit geçiriyoruz. Dezavantajlı gruplara duyarlı, sosyal sorumluluk bilinci üst düzeyde bir yapı oluşturmaya çalışıyoruz. Kafanızdaki grup bu konsepteyse uyan tüm arkadaşlara kapımız açık. Aksi halde zevk almayabilirsiniz. Çocuklarla vakit geçirmeyi gerçekten seven insani değerleri yüksek anneler bir arada olalım diyoruz. Tabi nerede oturduğunuzu acık da özgeçmişinizi mail olarak yazarsanız bana daha iyi olur. Bizim en küçük çocuğumuz 9.5 aylık. En büyük 22 aylık10 rakamını verimlilik düşmesin diye belirledik. Ama isteyenler ikinci bir grup kurulabilir. Her hafta ayni saat ve yerde bir araya geliyoruz. Sadece hafta içi 1 kez toplanıyoruz. İkiye bir hafta içi başka bir gün çıkmayı düşünüyoruz. Bunu şundan özellikle söylüyorum. Grubumuza katılmak isteyen çok arkadaşlar oldu ve oluyor ama hafta sonu gelelim diyorlar. Ama biz yalnızca hafta içi toplanıyoruz. Hafta sonu grup arayanlar zaman kaybedip yazmasın diye söylüyorum. Bizler yavrularından dolayı işe ara vermiş uzun süreli ücretsiz izin almış, çocuklarıyla vakit geçirmeyi çok seven, ilk üç yılın anne-çocuk açısından çok önemli olduğunu düşünen, annelikten çok zevk alan, çok okuyan bir grubuz. Çocuklarımızı para verip bir kurumun oyun grubuna götürüp kendimizin çay içip çocukların da bir arada oynadığı, bizimde onları izlediğimiz bir formatımız yok. Böyle bir formata da saygı duyuyoruz ama bu biz değiliz. Çocuklarla kendimiz oynamayı tercih ediyoruz. Çünkü bu en büyük zevkimiz. Çocukla geçirilen vaktin kutsal ve değerli olduğunu düşünüyoruz.   Değerli arkadaşlar Ankara’da kendi aramızda anneli-çocuklu oyun grubu kurduk. 1.5 aydır varız. Şuna 7 kişiyiz. 3 arkadaş daha bize katılabilir. Sayı üst limit 10’da kalsın istiyoruz.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


beyza_masal

ELine sağlık Tülin'cim..çok güzel tarif etmişsin. Umarım yeni arkadaşlar da bize katılır..heycanla bekliyoruz onları da...gesnur

merhaba tam da beni tarif etmişsiniz:) çok güzel bir grup olacağına eminim, aranıza katılmaktan büyük mutluluk duyarım.konuyu açan annemize özelden mesaj atıyorum şimdi:)


gamze_yavuz

Keşke grubunuzun bir de hafta sonu versiyonu olsaydı.. Eminim çocuklar için çok keyifli ve yararlı oluyordur. Sizlere iyi eğlenceler diliyorum.

 


dilek80

Gamzecim, bende aynı şeyi düşündüm az önce. bizde haftasonun grubu kuralım mı ne desin?

Tülin, grubunuz çok çok güzel, sizlere ve kuzulara iyi eğlenceler diliyorum......Cevaplamak için Üye ol