didim,alaçatı,balıkesir görülesi yerleri?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


ozlemada7

Balikesirde Erdek,Edremit taraflarina gidebilirsiniz,denizi cok soguk olur buralarin yalniz.Didim guzeldir,daha sicaktir,kucuk bi yerdir.Cesme de guzeldir,denizi daha iliktir,gezecek yeri daha coktur.Ben buralari gezip gormus biri olarak bunlari soyleyebiliyorum.Ev konusunda yardimci olmayacagim.Hepside guzel yerler,gezilip gorulmeli.


Gambille

sevgili gulmina, bu bahsettiğin yerlerin hepsi uzuun uzuun gezilesi, görülesi yerlerdir..lakin denizleri birbirinden soğuktur..bundan dolayıdır ki yaz döneminde gidip de güzelim deniz mevsimini heba etme derim..


ozlemada7

Ege guzeldir,her yeri gezmeye deger.Ayrica gormediyseniz kusadasi ve cevresinide gormenizi oneririm.Eger kaz daglarina giderseniz hasanbogulduyu mutlaka gormenizi oneririm.Yok boyle bir guzellik ve temiz hava,bunaltici yaz sicaginda harika gelir havasi.kestane bali,incir ve zeytininide tatmanizi tavsiye ederim.iyi tatiller olsun simdiden,


canmur87

AYVALIK BADAVUTU TAVSİYE EDERİM. HASAN BOĞULDU DA SÜPER BİR YER AYRICA PINARBAŞI PİKNİK ALANI İÇİN SÜPER BİR YER...


beatrix

Didim toz toprak? Ayrıca cok kalabalık. Plaj degil dolmuşun arka dörtlüsü. Eğlencenin e si yok. Her gunüm tatil olsa yine gitmem? Doğasına ınsanına Laf yok ama tatil huzur aradığımız yerse orda huzur yok. Eylül'de yada Mayıs'ta guzel sadece. Anneler Didim'de oturuyorlar iki yıldır bir güzelliğini görmedik yazın. Bahar tatili icin uygun.

Bizim yazlık çeşmede. Çeşme guzel. Didim kadarkalabalikdegil, ama kalabalık. Deniz'i guzel plajı guzel. Eğlencesi var ararsan huzuru var. 

Marmaris datca yolundan selimiyeye gitmiştik. Orda süper bir yerdekaldik.hersey dogal Dalından , muziksiz sahil, dalga sesini duyuyorsun falan hostu.

Didim icin en fazla iki gun ayırın derim. Okul kapandı mı altın kum plajında kalabalığı görünce, Deniz'de her kulaç attığınızda on kisiye çarpınca beni anın:)


evhamlianne

Ben size Marmara Adasını öneririm. Balıkesir'e bağldır ama İstanbul'a deniz otobüsüyle olan uzaklığı 3,5 saattir. Denizi, havası enfestir.Cevaplamak için Üye ol