güven mi deneyim mi?

nurturia soruyor: 6

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


Damla

Bakıcıya da okunacak şeyler verebilirsiniz, ben kendi okuduğum Türkçe hemen her şeyi ona da verdim, hem işi için, hem de ileride benim de çocuğum olacak şevkiyle (şu anda 6 aylık hamile :)) hepsini okudu.


Bona

sergun daha önce de bahsettiğim üzere bizim bakıcı da hiç çocuk bakmamıştı , bekardı yani kendi çocuğu da yoktu.. ona sürekli kitaplar alırdım çocuk bakımı ve gelişimi ile ilgili , her ay doktor kontrolüne yanımızda götürürdüm , doktorun dediklerini birebir duysun ve öğrensin diye..
ve dediğim gibi çok memnundum , deneyimsiz olması bence çok daha güzel çünkü herşeyi senden öğrenecek ..

önemli olan ozkanın dediği gibi sevgi , bebeği gerçekten sevmesi , sabırlı ve anlayışlı olması , bir de öğrenmeye hevesli olması..nihayetinde o da deneyerek öğrenecek pek çok şeyi , ama istedikten sonra eminim ki pek çok deneyimli bakıcıdan daha iyi bakar..


yasemin_ekin

Size ne kadar yardımcı olur bilemeyeceğim ama bir arkadasım "bakıcı ile anne arasında ilk görüşte aşk olması gerekir" demişti...


ediluj

bende katılıyorum:))


Muleyke

sergunser sen İstanbulda nerede oturuyorsun Anadoludaysan bir alternatifim varda.


yaseminun

pimpirikli anne umarım herşey yolunda gider,iyi bir yatılı bakıcının gerçekten büyük rahatlık olduğunu söylüyorlar.Siz hangi aracı kurumdan  buldunuz bakıcınızı,sevgiler
Cevaplamak için Üye ol