doğum sonrası için inceltici krem

wintrysu soruyor: 2

merhaba,

Doğum sonrası kilolardan kurtulmak istiyorum. plates yapıyorum ek olarak da biominera markalı krem aldım. Televizyonda sürekli bu markanın reklamı yapılıyor ve kullananlar çıkıp memnuniyetini bildiriyorlar. Bu kremi deneyen var mı? Şu anda emziriyorum acaba kullanmamın sakıncası olur mu?

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


anneyazar

Emzirirken bu tip bir krem kullanmanız sağlıklı olmayabilir. Üstelik sadece bebğiniz değil sizin açınızdan da sağlıklı olmayabilir. Doğum sonrası kilo problemi ile uğaşmış biri olarak size tek geçilebilecek bir krem önereceğim. "Mustela maternite 9 mois " çok etkili bir krem kesinlikle öneririm. Ayrıca Mustela ürünleri özelikle bu süreç ile ilgili ürünler olduğundan kesinlikle çok daha profesyonel ürünler. 


gulerkilic

Doğum sonrası kilolardan bende şikayetçiyim.. 3,5 yıldır kullanmadığım krem bitkisel yağlar vs... kalmadı sporda yaptım bii ara ama veremediğim 5 kilo hala yerinde...emzirirken krem türü şeyler kullanmanız sakıncalı olabilir... çünkü deri tarafından emilen kimyasallar süte geçebilir siz yinede doktorunuza danışın...Cevaplamak için Üye ol