1. yaşgünü organizasyonu

burcu_mehmetefe soruyor: 6

Merhabalar. Oğlumun doğumgününe 15 gün kadar kaldı ve ben daha hala hiçbir şeye karar veremedim. Ankara'da  yaşıyoruz ve partimiz evde olmayacak ve yetişkin ağırlıklı olacak tek kesin olan konu bu :))
Nerede nasıl bir organizasyon yapacağımı bilemiyorum. Yetişkin ağırlıklı olacağı için yemekli bir organizasyon olabilir diye düşünüyoruz fakat bugünün bebeğim için de özel olmasını istiyorum. Yıllar sonra oğlum fotoğraflara baktığında "Ne güzel doğumgünü yapmışsın bana, Anneciğim" desin istiyorum. Bana fikir verirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.   

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Kitapcokseveranne

benim cok güzel planlarım var insallah oglum icin gercekleştirebilirim. sana uyacak olanı oglunun resimlerinden, ilklerinden oluşan bir dvd hazırlayıp parti boyunca projeksiyondan misafirlere seyrettirebilirsin. Bide ben bir poster hazırlayacağım. gelenlere o resmin üzerine dileklerini yazdıracağm anı kalsın diye.


elifozkan

nice mutlu yıllara...ben bu sene biraz araştırmıştım nerede ne yapılıyor diye. istersen bir gözat. çok çeşitli yerler var. sadece doğumgünü organizasyonu yapanlar...karar senin...ilkler hep özel oluyor. 
http://cinaragacim.blogspot.com/2010/10/ankarada-dogum-gunu-mekanlar.html


burcu_mehmetefe

Arkadaşlar Ankara Barosunun Gölbaşı tesisinde yapmaya karar verdik doğumgünümüzü. Pazar günü akşamüstü yemeği şeklinde olacak 17.00  ile 20.00 arası. Ne de olsa 21 30 da uyku saatimiz. Süsleme için Crown Balondan biri ile görüştüm ama hiç ilgili ve tatmin edici değildi.
Ablam photoshop kullanarakl bir davetiye yaptı Oğlumun 25 kadar fotoğrafından bir kolaj yapmış onu bastırarak davetiye olarak kullanacağız. Sanırım pastayı bilinen iyi bir pastanenin kataloğundan seçeçeğim çünkü şeker hamuru kaplı butik pastacılar hakkında aklımı karıştırdılar doğrusu ne kadar hijyenik ve lezzetli bilemezsin diyor herkes. Bildiğin pastaneden şaşma diyenler çoğunlukta.

Hala organizasyon ve pasta konusunda eksiklerimiz var:)) Fikirlerinizi bekliyorum..


KurbisButikPasta

Merhabalar,
Biraz gecikmis olabilir ancak mekan konusunda olmasa da pasta konusunda yardımcı olabilirim sanırım. Ankara'da keyifle ev yapımı butik pastalar üretiyorum; saniyorum dogumgununuz gecti ama her yeni gun kutlamaya deger.
Sevgiyle kalin, kucuk oglunuza uzun saglikli omurler...

http://kurbispastatasarim.blogspot.com/
Kurbiş Pasta ve Kurabiye Tasarım Evi
Ankara - 0541 4643537


pamuk_prenses

Doğum günlerinizi palyaço ve kostüm karakterlerle renklendirmek isterseniz


www.palyacomerkezi.com  sitesini önerebilirim.


pamuk_prenses

Doğum günlerinizi palyaço ve kostüm karakterlerle renklendirmek isterseniz


www.palyacomerkezi.com  sitesini önerebilirim.Cevaplamak için Üye ol