Doğum günü

atalay06 soruyor: 5

ilk doğu günümüz iin misafirlerime hediyelik ve değişik sürprizler için öneri bekliyorum

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ketrin

ben kızıma şeker kurabiyeleri yapmıştım. hzır satılanlar gibi ambalajlamıştım. hem çok zevkliydi hemde herkes çok beğendi. Birde tabii heryeri balonlarla ve çocuk doğumgünü hediyelikleri satan yerlenden aldığım süslerle süslemiştim. Alya'mda baylmıştı


tubafirat

bizimde yaklaşıyo çok güzel fikirlerim var evde mi kutlayacaksın? cupcake olcak hediye kurabiye yaptırcam ve minik magnetli çerçeveler düşünüorum.. 


fiyonk

Ben mama kavanozlarinin icine pembe, beyaz buyuk drajeler ve kahveli sekerler koyup pembe tulle kaplamistim, dijital baskicida Defne 1 yaşında yazisini bastirmistim yapiskanli kagida, onlardan yapistirmistim kapaklara da. Guzel olmustu:)


ayferemre

dondurma küllahlarının içine kek yapıcam. topitopları mangal sopalarının uçlarına takıp süslicem. çocuklara özel balonlar yapıcam. kardeşim gelen çocukların yüzlerini boyuyacak. süpriz toplar şeklinde tatlılar yapıcam. 1 şeklinde kurabiyler düşünüyorum. peçetelik, mumlar, balonlar pepee olacak. ben şimdiden araştırmalara başladım. bir arkadaşımda oğlanın künyesini dağıtıp, çam fidanı vermişti. oğlumun ormanı , dikili bir ağacı, onunla büyüyen bir ağacı olsun diye. gelen çocuklara kızlara bebek, oğlanlara araba hediyesi vericem. onuda çekiliş yaparak tüm çocuklara vericem. çocukların eğlendiği, hediye kazandığı bir gün olacak. giderken de ellerine hatıra kalsın diye mıtlatıslı çerceveye kızımın fotosunu yapıp dağıtcam.


yasminada

Miniklerinizin dogum gunlerri icn guzel hatiraliklar tasarlayip yapiyorum.keceden magnetler kapi susleri ani defter ve kalemi cupkek kurdanlar ve anne baba ve cocuk tshirt tasarimlariCevaplamak için Üye ol