Arda arda emzirme

kelebek1981 soruyor: 5

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım, benim sorum ile ilgili belkide çok fazla konu var hepsini okudum ama biraz daha tecrübeli annelerden yardıma ihtiyacım var. Benim 15 aylık bebeğim var ve bundan 4 gün önce hamile olduğumu öğrendim ilk ölçüm adet döneminin 2. gününde 276.8 ve 4. gün ölçüm 649,6 çıktı tam olarak kaç haftalık olduğunu bilemiyorum anlamıyorum ben bu Beta Hcg leri sizce nasıl sonuçlar? diğer sorularım 15 aylık bebeğimi emziriyorum ve emzirmeye de devam edeceğim o beni bırakmadığı sürece ama Allah izin verirse 2. doğarsa nasıl olacak emzirme bilemiyorum? doğduğunda uyku düzenleri nasıl olacak? aslında kafamda o kadar çok soru var ki ben çalışıyorum ve çalışmamda gerek bebeklerime annem bakacak nasıl olacak bana genel olarak olumlu ve olumsuz yanlarını anlatacak annelerden bilgi almak istemekteyim. 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


tiara

tebrikler. tandem emzime ile ilgili şu sorunun cevaplarını inceleyebilirsiniz:


kelebek1981

Teşekkür ederim, ben bunların hepsini okudum ama işte tecrübeleri dinlemek istiyorum sanırım kimse yok:(


ilsu1610

Muhtemelen 4 veya 5 haftalık gebesiniz


ilsu1610

Ayrıca hamile iken bebeğinizi emzirebilirsiniz ama bu sizin için çok zor olacaktır çünkü ikisininde beslenmeye ihtiyacı var bu yüzden kendinize çok iyi bakıp beslenmelisiniz. Hamileyken emzirmeyle ilgili düşük erken doğum vs. gibi şeyleri unutun onlar batıl inançlar eğer kendinize çok iyi bakarsanız bunların hiçbirisi olmaz.


hat

Ben 2.5 ayemzirmeye devam ettim.cok şiddetli kasık ve bel ağrım oldu.tahlillerde herşey normaldi.doktorum emzirmeye devam edersen düşük yapabilirsin dedi.emzirmeyi keser kesmez de ağrılarım geçti.Cevaplamak için Üye ol