YEMEK YEMİYOR

AnitaKazeroglu soruyor: 4

Arka büyük azı dişleri işi ve patlatamıyo o yüzden yemek yemiyor..ama bol bol ekmek yiyor..kaşınıtısnımı alıyor bilmiyorum..Nasıl bir yöntem uygulamak lazım..

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


ema

Dişlerini çıkarsın rahatlar eline dişlerini kaşıması için meyve havuç verebilirsiniz çocuklar diş çıkarma dönemimde zayıflarlarmış.


ozzzy

benim oğlumda aynı bol l ekmek yiyor bu aralar. bizim de diş çıkacak sanırım. sizde de böyle lduğunu duyunca rahatladım geçici bir dönem herhalde. hatta bir hafta kadar süt içmeyi de kesmişti bizimki. öyle olunca diş çıkarmıyor herhalde diye düşünmüştüm. yeni yeni içiyor yeniden.


asyaperi

azı dişler en zor cıkarılan  dısler bnm kızımda bırıncı azıları cıkarırken 15 gun dogru dusgun yemek yemedı bu donemde onu zorlayarak yemekten uzaklastırmayın kendınızıde bu gecıcı bır donem bugune kdr yedıklerınden aldıgı vıtamın depoları ona bu surecte yeter dıye dusunup sakınlestırın havuc elma gıbı dert yıyecekler dıslerını rahatlatmasında faydalı olur sımdıden kolay gelsın sıze


ilknur82

ya benim oglum çok zayıf 9/500 kilo boy 76 santim kasımın 9 zunda dogdu ilk aylarda kilo iyi alıyordu ama sonra 6 aydır yemiyor sadece su doktor önemsemiyor 6 aydır 9 kiloda yemek yemiyor katı gıdalar yemiyor geviş getirmekten hoşlanmıyor napcam boyuda atmıyorCevaplamak için Üye ol